Andrzej Seweryn jako Drag Queen w nowym serialu Netflixa
Fot. Instagram/Andrzej Seweryn
Metamorfozy gwiazd

Andrzej Seweryn przeszedł spektakularną metamorfozę na potrzeby nowego serialu Netflixa „Królowa”

Zobaczcie, jak wygląda jako drag queen!

Marta Cieplak 12 sierpnia 2021 12:30
Andrzej Seweryn jako Drag Queen w nowym serialu Netflixa
Fot. Instagram/Andrzej Seweryn

Andrzej Seweryn zaskoczył swoich fanów szokującą metamorfozą na Instagramie. Na opublikowanym filmiku pokazuje, jak zmienia się w drag queen o pseudonimie Loretta! To chyba jedno z największych wyzwań aktora w jego karierze, jeśli chodzi o charakteryzację! Zobaczcie jej spektakularne efekty!

Zobacz także: Jared Leto w charakteryzacji do House Of Gucci jest nie do poznania!

Andrzej Seweryn jako drag queen w serialu Loretta

Andrzej Seweryn wcielił się w postać drag queen na potrzeby nowego, czteroodcinkowego serialu Netflixa pod tytułem Królowa. Produkcja opowiada historię emerytowanego krawca Sylwestra, który 50 lat temu wyjechał z Polski do Paryża, gdzie wieczorami zmieniał się właśnie w drag queen. Poznajemy go w momencie, gdy postanawia wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, by zmierzyć się z przeszłością. W jego córkę wcieli się Maria Peszek, a we wnuczkę Julia Chętnicka. Niestety na premierę serialu w reżyserii Łukasza Kośmickiego musimy poczekać do 2022 roku, ale już teraz możemy podziwiać zjawiskową metamorfozę. Naszym zdaniem przejdzie ona do historii!

Zobacz także: Co zniszczyło małżeństwo Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna?

Mówiłem im, że się nie rozdwoję, ale się uparli. Poznajcie Sylwestra i Lorettę, napisał Andrzej Seweryn na swoim profilu na Instagramie.

Musimy przyznać, że jako Loretta wygląda oszałamiająco! Fani są tego samego zdania i są zachwyceni nową rolą wybitnego aktora:

Piękna Ona, przystojny On.

Chapeau bas Panie Andrzeju! Czekam z ogromną niecierpliwością😍

Aaaaaaaa🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Najwspanialszy/a, napisała Agnieszka Grochowska

Mistrzu! Genialnie 👏👏👏👏👏👏👏👏

Sztos Panie Andrzeju :)

A jak Wam podoba się Loretta?  

Andrzej Seweryn jako Drag Queen w nowym serialu Netflixa Królowa
Fot. Netflix

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.