Agata Buzek
Fot. East News
Ze świata urody

Metamorfoza Agaty Buzek do roli w nowym filmie jest spektakularna!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 11 lipca 2020 14:31
Agata Buzek
Fot. East News

Nazywana polską Tildą Swinton, córka byłego premiera Polski, Agata Buzek w świecie show-biznesu nie emanuje zbytnio swoją prywatnością. Aktorka skupia się perfekcyjnie na swoich zawodowych obowiązkach, jednak nie ma klasycznego parcia na szkło i bardzo ceni swoją prywatność. Agata Buzek otrzymała niedawno angaż do nowego filmu Łukasza Grzegorzka pt. Tak ma być, gdzie wcieli się w rolę Joanny Jo Lisieckiej. Na potrzeby postaci, przeszła spektakularną metamorfozę.

Jak do roli w 2020 roku zmieniła się Agata Buzek?

Film, w którym zagra Buzek to opowieść o kobiecie, która próbuje pogodzić w swoim życiu wiele ról. Współczesność wymaga tego od wielu przedstawicielek płci pięknej. Bycie żoną, matką czy bizneswoman. W tle pojawia się również mężczyzna, który bardzo stara się dotrzymać jej kroku.

Pracuję nad tym, żeby Jo była kobietą na tyle wielowymiarową, by nie dało się jej opisać w dwóch zdaniach. I tak wykorzystałam dany mi limit dwóch zdań na wypowiedź.

Wizerunkowa metamorfoza Buzek 2020

Zdjęcia z planu, które możemy zobaczyć w materiałach prasowych, przykuwają uwagę przede wszystkim do koloru włosów Agaty Buzek, które na potrzeby roli zostały przefarbowane na popielaty, bardzo modny zresztą kolor. Wśród trendów 2020 coraz częściej wymienia się ten odcień, jako nieco ekstrawagancki i pasujący do osób realizujących otwarte zawody. Musimy przyznać, że Agata Buzek wygląda w nim fantastycznie. Może tak już zostanie?

Agata Buzek wciąż może pochwalić się niezmienną, filigranową sylwetką oraz porcelanową cerą, której zazdroszczą jej koleżanki z branży i fanki. Nietuzinkowa uroda aktorki z pewnością zrobi prawdziwą furorę w nowej ekranizacji filmowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Buzek Official (@agata.buzek_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.