O TYM JEST GŁOŚNO

Oto cała prawda o metamorfozie Adele. Wokalistka schudła przez chorobę?!

Na jaw wyszły sensacyjne informacje

Konrad Szczęsny 6 listopada 2019 13:28

O jej spektakularnej metamorfozie mówi cały świat! Adele w ciągu ostatnich kilku lat schudła aż 30 kilogramów. Sekret? Mówiło się, że artystka stosowała przez jakiś czas dietę sirtfoodową, czyli spożywała jedynie produkty zawierające antyoksydanty, m.in. czekoladę czy czerwone wino. W ostatnich miesiącach natomiast miała uczęszczać wraz z przyjaciółką na zajęcia pilates. Teraz jednak jeden z magazynów twierdzi, że za utratą wagi stoją... problemy z odżywianiem 31-letniej Brytyjki.

Metamorfoza Adele. Ile kilogramów zrzuciła?

Proces ten zaczął się prawdopodobnie w 2015 lub na początku 2016 roku. Adele, o czym informowały światowe media, miała zrzucić do 2017 roku aż 20 kilogramów dzięki stosowaniu diety sirtfoodowej. Jest ona o tyle wygodna, że nie wymaga wielu wyrzeczeń i rezygnowania m.in. z wina oraz czekolady. Należy jednak ograniczyć liczbę spożywanych kalorii, ponieważ podstawą tej diety jest pobudzanie pracy sirtuin, białek, które odgrywają dużą rolę w procesach metabolicznych.

Co można spożywać? Z warzyw m.in. jarmuż, rukolę, kapary, seler naciowy czy czerwoną cebulę. Jeśli chodzi o owoce, to jabłka, cytrusy czy daktyle, zaś w przypadku innych produktów nie trzeba rezygnować z kawy, herbaty (ale tylko zielonej!), oliwy z oliwek czy orzechów włoskich. 

Z kolei w ostatnim czasie Adele miała zacząć za namową przyjaciółki uczęszczać na zajęcia pilates. To pomogło jej zrzucić kolejnych 8 kilogramów. Łącznie zatem, w ciągu ostatnich kilku lat, pozbyła się aż 30 zbędnych kilogramów!

Jak się jednak okazuje, ostatnie zdjęcia, które podbijały sieć, m.in. z przyjęcia urodzinowego rapera Drake'a czy z Halloween, na które przebrała się za kobiecą wersję kapitana Haka, zaniepokoiły jej przyjaciół. Uważają oni, że 31-latka przesadziła z odchudzaniem i stało się ono jej... obsesją.

Adele przesadza z odchudzaniem? Artystka ma problemy z odżywianiem?

W rozmowie z mediami znajomi Adele zwierzyli się, że dbanie o perfekcyjną sylwetkę ma u niej charakter chorobliwy i może być związane z zaburzeniami odżywiania.

„Aktywność fizyczna przerodziła się w zaburzenia, wydaje się, że ona już nie umie zachować umiaru. Jeśli poprzestanie na obecnej wadze, naprawdę będzie wyglądać dobrze, ale ona mówi, że chce zrzucić jeszcze więcej kilogramów, by mieć jak najbardziej atletyczną sylwetkę”, stwierdzili w rozmowie z magazynem „New Idea”.

Ile jest w tych doniesieniach prawdy? Póki co nie wiadomo. Faktem jest, że najnowsze zdjęcia artystki udowadniają, że spektakularnie schudła i proces ten – jak się wydaje – wciąż trwa.

Zdjęcia odmienionej Adele możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.