sobowtorka-kim-kardashian-jocelyn-cano-nie-zyje
Fot. Instagram@jocelyncano
O tym się mówi

Sobowtórka Kim Kardashian zmarła po nieudanej operacji plastycznej.

Kim była Jocelyn Cano, którą na Instagramie obserwowało prawie 13 mln osób?

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 11:30
sobowtorka-kim-kardashian-jocelyn-cano-nie-zyje
Fot. Instagram@jocelyncano

Brytyjski tabloid The Sun podał, że zmarła jedna z najsłynniejszych sobowtórek Kim Kardashian - pochodząca z meksyku Jocelyn Cano. Nie przeżyła niestety kolejnej operacji, która miała jeszcze bardziej upodobnić ją do gwiazdy reality show Keeping Up With The Kardashians!

Nie żyje sobowtórka Kim Kardashian - Jocelyn Cano

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych gwiazd świata. Jako jedna z pierwszych stworzyła prawdziwe imperium, bazując jedynie na popularności zdobytej w reality show Z kamerą u Kardashianów oraz poprzez swoje profile w mediach społecznościowych. Jej uroda i figura stała się obiektem pożądania, dlatego wiele kobiet próbuje wyglądać tak, jak ona. Są w stanie przejść nawet kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do swojej idolki. W tej grupie była Jocelyn Cano, nazywana nawet sobowtórką Kim, która obserwowało na Instagramie prawie 13 mln followersów! Niestety 7 grudia 2020 influencerka zmarła wskutek powikłań po operacji operacji plastycznej wykonanej w Kolumbii. Co się wydarzyło?

Kim była Jocelyn Cano?

Jocelyn Cano studiowała w San Diego, była modelką, występowała też w teledyskach, a w końcu zaprojektowała własną linię kostiumów kąpielowych. Jednak sławę zyskała dzięki temu, że stała się „meksykańską Kim Kardashian”. Podobieństwo zawdzięczała jednak nie swoim genom, ale licznym operacjom plastycznym. Powiększyła sobie piersi (ich rozmiar był imponujący) oraz pośladki, a także poddała się przynajmniej kilku operacjom zmieniającym rysy twarzy. To przyniosło jej olbrzymią sławę w internecie.

Jocelyn wpadła w pułapkę kolejnych operacji i upiększania własnego ciała, co niestety skończyło się dla niej tragicznie. Niedawno pojechała bowiem do Kolumbii, by tam wykonać zabieg brazylijskiego liftingu pośladków, który zakończył się dla niej tragicznie. Jak donosi The Sun, influencerka zmarła. Prawdopodobnie wskutek powikłań. 

Na razie rodzina nie potwierdziła tych informacji, ale nieoficjalnie mówi się, że pogrzeb internetowej gwiazdy miał być transmitowany na jej profilu na Facebooku...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.