Mateusz Damięcki, VIVA! luty 2008
Fot. Marek Straszewski
Metamorfozy gwiazd

Mateusz Damięcki już tak nie wygląda!

„Zapuściłem się”, komentuje swoje nowe zdjęcie.

Redakcja VIVA! 4 lutego 2021 10:30
Mateusz Damięcki, VIVA! luty 2008
Fot. Marek Straszewski

Mateusz Damięcki pod koniec 2020 roku po raz drugi został ojcem. Nie oznacza to jednak, że zrezygnował z pracy! Kiedy maluszkiem opiekuje się mama, Paulina Andrzejewska, aktor ciężko pracuje na planie nowej komedii „Zaraz w domu miłości”. Na potrzeby produkcji zapuścił nawet wąsy! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Mateusz Damięcki w wąsach na planie nowego filmu

Mateusz Damięcki uwielbia aktorstwo i wie, że jeśli rola tego wymaga, to warto poddać się charakteryzacji. Tym razem nie musi jednak spędzać godzin na doczepianiu brody ani imitowaniu łysiny lub dużego brzucha, wystarczyło, że zapuścił wąsy, a zmienił się niemal nie do poznania! 

Zapuściłem się , ale czego nie robi się dla idei 😂😂Krzysztof Jankowski @krzysiekjankowski_official znów tworzy, a my staramy się mu nie przeszkadzać :)

Ciekawe co na taką metamorfozę powiedziała jego żona! W końcu Damięcki jest jednym a najprzystojniejszych polskich aktorów, a w tych wąsach zupełnie nie przypomina amanta...

Na szczęście fani jak na razie nie narzekają, a tylko komplementują:

Dobre te wąsy 😃

Zacny wąs:)

❤️❤️❤️❤️❤️

My przy okazji przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Mateusz Damięcki eksperymentuje z zarostem. Pamiętacie go w takiej wersji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.