mateusz-boy-borkowski-bez-koszulki-urodziny
Fot. Instagram@big_borkowski_boy
O tym się mówi

Chudy Mateusz Big Boy Borkowski z Gogglebox z okazji 35 urodzin pokazuje, jak wygląda bez koszulki!

Jego metamorfoza daje nadzieję tym, którzy nadal walczą z nadwagą.

Marta Cieplak 7 lipca 2020 10:00
mateusz-boy-borkowski-bez-koszulki-urodziny
Fot. Instagram@big_borkowski_boy

Mateusz Big Boy Borkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników programu Gogglebox. Przed telewizorem. Widzowie polubili go od razu, choć wtedy ważył prawie 240 kg. Dziś jest nie do poznania – cztery lata temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka i jego waga spadła o ponad 160 kg! Dziś świętuje 35 urodziny, ale także swój życiowy sukces, czyli nową wagę, figurę i nowe życie. Z tej okazji pozuje bez koszulki!

Michał Big Boy Borkowski cztery lata po operacji żołądka

Mateusz jest dumny z tego, co osiągnął i nie wstydzi się pokazywać, jak jego ciało wygląda po tak spektakularnej przemianie. Mimo, że odchudzał się pod okiem specjalistów, nie udało się uniknąć efektu ubocznego, czyli wiszącego nadmiaru skóry. Ale gwiazda Gogglebox nadmiernie się tym nie przejmuje. Ciało pokrywa kolejnymi tatuażami i widać, że jest z siebie dumny. 

Pod postem fani składają życzenia, ale i gratulacje:

Naprawdę szacunku dla Ciebie za metamorfozę ❤️ jak się czegoś bardzo chce to można to mieć 😉Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎂

Brawo za odwagę i determinację.

Big boy właśnie pokazał że ma jaja większe od innych

Mateusz wie, że aby ten rewelacyjny efekt utrzymać, musi się pilnować. Nie chce wracać do starych nawyków. W rozmowie z dziennikarką WP Zdrowie powiedział: 

To jest codzienna walka i będzie trwała już do końca mojego życia. Nie zależy mi na wyglądzie, na powodzeniu u kobiet, po prostu chcę być zdrowy. Jestem pewny siebie i mocno stąpam po ziemi. Jak położą mnie w trumnie po długim życiu, to dopiero wtedy będę mógł sobie podziękować. Teraz nie spoczywam na laurach.

Jego przemiana i to, że po czterech latach nadal jest szczupły, to doskonały przykład dla innych osób mających problemy z nadwagą i wahających się, czy taka operacja zmniejszenia żołądka ma sens. „Jakbym dalej tak się prowadził i tył, to bym długo nie pożył. Byłem jedną nogą nad przepaścią. Zmniejszenie żołądka było dobrym początkiem do tego, żeby zmienić swój tryb i styl życia. To był zdrowy start. Przez pierwszy miesiąc bardzo leci waga. Nawet nie chciało mi się jeść. To był kluczowy czas” dodał.

Dieta Bog Boya

Wiele osób pewnie zastanawia się co Michał je na co dzień. Okazuje się, że to, co wszyscy, ale mądrze. W jego menu jest dużo warzyw, owoców, mięsa, serów i zup. Je z umiarem. Unika natomiast wszystkiego, co zawiera mąkę i nie pije alkoholu. Dietę tę skomponował sam i dzięki temu jest przekonany, że jej nie zarzuci. Zdjęciami posiłków dzieli się także z fanami na Instagramie. Do tego regularnie ćwiczy na siłowi, co także często dokumentuje. I jak widać, efekty są rewelacyjne!

A jeśli nie pamiętacie, jak Mateusz Big Boy Borkowski wyglądał przed metamorfozą, to koniecznie zobaczcie te zdjęcia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zarabia się to się ma!

A post shared by Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gogglebox Banda! #gogglebox#ttv#kielce#stars#friends#tv#przedtelewizorem#ogień

A post shared by Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) on

kjk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.