mateusz-boy-borkowski-bez-koszulki-urodziny
Fot. Instagram@big_borkowski_boy
Metamorfozy gwiazd

Mateusz Big Boy Borkowski pokazał szokujące zdjęcie z przeszłości!

Aż trudno uwierzyć, że to ten sam człowiek!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2020 19:30
mateusz-boy-borkowski-bez-koszulki-urodziny
Fot. Instagram@big_borkowski_boy

Mateusz Big Boy Borkowski znany jest z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ale sławę przyniósł mu nie tylko udział w show, ale przede wszystkim największa metamorfoza polskiego show-biznesu. W kilka lat Mateusz schudł ponad 160 kg! Dziś w niczym nie przypomina Big Boya, a jego sukces daje nadzieję wielu osobom zmagającym się z nadwagą. Dlatego gwiazdor TTV chętnie pokazuje swoje zdjęcia, także te bez koszulki, na których widać jak dużo ma obwisłej skóry. Motywuje też do działania, opowiada o diecie i operacji zmniejszenia żołądka. W ramach wspomnień i ku przestrodze wrzucił na swój Instagram zdjęcie z 2016 roku – różnica jest naprawdę szokująca!

Mateusz Big Boy Borkowski na zdjęciu, gdy był najgrubszy

Na profilu gwiazdy Gogglebox pojawiło się zdjęcie z 2016 roku, na którym Mateusz Borkowski był ekstremalnie gruby. Do zdjęcia dołączony jest bardzo mocny opis:

R.I.P PROSIAKU 05.07.2016 🕯🕯🕯
SPOCZYWAJ W POKOJU SMUTNEGO BYŁEGO ŻYCIA 🔥🔥🔥
NIE WRACAJ NIE TĘSKNIĘ NIE POZDRAWIAM 🔥🔥🔥
P.S WIEM ŻE NIE WRÓCISZ BO CIĘŻKO SIĘ Z GROBU ODKOPAĆ SAMEMU 😅😅😅

Jedna z fanek zapytała pod postem: „Kto to?”. Bo rzeczywiście jest prawie nie do poznania...

Ale wkłada w to wiele pracy i ma świadomość, że będzie musiał uważać na to, co je już do końca życia:

To jest codzienna walka i będzie trwała już do końca mojego życia. Nie zależy mi na wyglądzie, na powodzeniu u kobiet, po prostu chcę być zdrowy. Jestem pewny siebie i mocno stąpam po ziemi. Jak położą mnie w trumnie po długim życiu, to dopiero wtedy będę mógł sobie podziękować. Teraz nie spoczywam na laurach.

Przypominamy, jak wygląda dziś, chudszy o ponad 160 kg:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.