Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy
Metamorfozy gwiazd

Mateusz Big Boy Borkowski z Gogglebox schudł ponad 150 kg!

Pokazuje jak wygląda na początku 2021 roku!

Marta Cieplak 2 stycznia 2021 18:31
Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy

Mateusz Borkowski już od jakiegoś czasu pokazuje na Instagramie zdjecia, które są dowodem niesamowitej metamorfozy. W krótkim czasie gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem stracił ponad 150 kilogramów. Podczas Świąt Bożego Narodzenia 2020, pokazał zdjęcia, które świadczą o tym, że nadal jest w świetnej formie fizycznej. Jak prezentuje się w roku 2021?

Mateusz Big Boy Borkowski schudł 150 kilogramów!

Mateusz Borkowski, nazywany Big Boy, jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizorem, emitowanego na kanale TTV. Jednak będzie musiał pomyśleć o nowym pseudonimie, bo odkąd zdecydował się schudnąć, wygląda bardziej jak Skinny Boy!

Jak udało mu się zrzucić aż 150 kg? Okazuje się, że Borkowski zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, bo diety nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Ważył wtedy 230 kg! A teraz waży około 90 kg przy wzroście 196 cm. Niektórzy fani twierdzą, że to nawet za mało i że Mateusz wygląda już niezdrowo. Aby udowodnić im, że jest inaczej i że on sam czuje się świetnie w swoim nowym ciele, gwiazdor Gogglebox postanowił pokazać zdjęcie na którym jest... zupełnie nago! Widać na nim zwisającą skórę na brzuchu i klatce piersiowej, ale naszym zdaniem, jak na tak dużą utratę kilogramów, to naprawdę wygląda świetnie! Pamiętajmy, że stracił ponad 150 kg!

Fani też są zachwyceni i bardzo go wspierają: „Mordko, dobrze jest, zrobiłeś więcej niż nie którzy mogą pomyśleć. Ja też zgubiłem parę kilo ale ty zrobiłeś grubą robotę 😜”, „Normalnie uwielbiam Cię 👍🏻😍”, „❤️szacunek za odwagę ❤️”. 

A Ty jak uważasz? Czy Mateusz jest już za szczupły?

Dla porównania zdjęcia sprzed operacji!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebryci #gogglebox#ttv#przedtelewizorem

A post shared by Mateusz Borkowski BigBoy (@big_borkowski_boy) on

I przed/po:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.