dr-smile
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Marzysz o pięknym uśmiechu i zdrowych zębach? Ta metoda jest bezkonkurencyjna

Weź udział w naszym konkursie, a naprawdę szeroko się uśmiechniesz!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 21 lutego 2022 12:00
dr-smile
Fot. materiały prasowe

Jesteś duszą towarzystwa i pozytywnie nastawioną do życia osobą? Zarażasz swoich bliskich i znajomych pogodą ducha i entuzjazmem? Chciałabyś/chciałbyś się uśmiechać tzw. pełną gębą, ale tego unikasz, bo wstydzisz się swoich zębów? Nie jesteś sama/sam. Ubytki w uzębieniu, przebarwienia czy nierówny zgryz stresują i wpędzają w kompleksy wiele osób. Chciałabyś/chciałbyś bardziej zadbać o swoje zęby, ale odstrasza cię sama myśl o metalowych drutach obcierających dziąsła i drogich wizytach u ortodonty, więc cały czas odkładasz tę decyzję na później?

Prosta droga do pięknych zębów

Na szczęście wraz z rozwojem technologii na rynku pojawiają się alternatywy dla niewygodnych aparatów ortodontycznych. Jedną z nich są nakładki prostujące DR SMILE. Ta niemiecka marka została założona w 2017 roku, a na polskim rynku obecna jest od 2021 roku. Jej alignery wyróżniają się najnowszą technologią - wykonane są z innowacyjnego, bardzo wytrzymałego i elastycznego materiału ClearQuartz®. Dzięki niemu nakładki idealnie dopasowywują się do zębów. Materiał ten składa się z trzech warstw - dwóch stabilnych części zewnętrznych i elastycznego rdzenia. Taka konstrukcja zapewnia komfort noszenia, podczas gdy zęby przesuwają się w bezpieczny i kontrolowany sposób.

dr-smile
Fot. materiały prasowe

Do rozpoczęcia leczenia wystarczy jedna bezpłatna i do niczego niezobowiązująca wizyta w gabinecie partnerskim, podczas której specjaliści przeprowadzą z Tobą wywiad i wykonają skan 3D Twoich zębów. Na tej podstawie przygotowany zostanie indywidualny plan leczenia i cyfrowa symulacja przewidywanych efektów. Jeśli je zaakceptujesz, DR SMILE w ciągu kilku tygodni firma wyprodukuje wszystkie potrzebne nakładki i wyśle je bezpośrednio do Twojego domu.

Eksperci DR SMILE monitorują cały proces leczenia poprzez specjalną aplikację, dzięki której nie musisz stawiać się w klinice na wizytach kontrolnych. Przypomni Ci ona o zmianie alignera i o regularnym wysyłaniu zdjęć do Twojego lekarza. Nakładki należy nosić przez 22 godziny na dobę i wymieniać je na nowe co 14 dni. Czas leczenia zależy od wady zgryzu, ale pierwsze efekty widać już po 4 miesiącach!

Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące nakładek DR SMILE.

1. Jak przebiega leczenie?

Podczas wizyty w jednej z placówek DR SMILE zostaniesz zbadany przez nasz wykwalifikowany personel medyczny. Za pomocą nowoczesnego skanera 3D Twoje zęby zostaną dokładnie zmierzone oraz omówione zostaną Twoje życzenia dotyczące idealnego uśmiechu. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Aby dać Ci obraz tego, jak będą wyglądać Twoje zęby po zakończeniu leczenia, DR SMILE tworzy cyfrową symulację “przed i po”. Otrzymasz ją około 2 tygodnie po wizycie w ramach swojego indywidualnego planu leczenia. Plan ten zawiera również wszystkie informacje na temat czasu trwania leczenia oraz jego kosztów. Leczenie rozpocznie się dopiero gdy zgodzisz się na podjęcie leczenia.

Na podstawie symulacji w ciągu kilku tygodni zostaną wyprodukowane i wysłane do Ciebie wszystkie niezbędne pary nakładek. Aby osiągnąć zamierzony efekt należy nosić nakładki przez co najmniej 22 godziny na dobę i zmieniać je na kolejną parę co 14 dni. Dzięki temu zęby będą stopniowo przesuwały się do nowego ułożenia. Nad procesem leczenia zawsze czuwa zespół dentystów i ortodontów.

Specjaliści DR SMILE będą monitorować postępy leczenia dzięki aplikacji mobilnej. Dzięki niej nie musisz co chwilę odwiedzać lekarza i tracić czasu na wizyty.

2. Czym są nakładki DR SMILE?

Alignery to przezroczyste, indywidualnie dopasowane nakładki prostujące z tworzywa sztucznego, które umożliwiają niemal niewidoczne leczenie nieprawidłowego ułożenia zębów. Wykorzystując nowoczesną technologię 3D, tworzona jest cyfrowa symulacja “przed i po” Twoich zębów, na podstawie której produkowana jest wymagana liczba par alignerów.

Nakładki DrSmile są wykonane ze sztywnego, termoplastycznego materiału ClearQuartz®, który jest dopuszczony do użytku medycznego (ISO 9001:2015). Nie zawierają one plastyfikatorów (BPA) i innych szkodliwych substancji.

3. Z czego wykonane są nakładki DR SMILE?

ClearQuartz® to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki prostujące.  Składa się on z trzech warstw: dwóch stabilnych warstw zewnętrznych i elastycznego rdzenia. Taka konstrukcja zapewnia komfort noszenia alignerów, podczas gdy zęby przesuwają się w stabilny i w kontrolowany sposób.

4. Jaki jest czas leczenia?

Czas leczenia zależy od wady zgryzu i zazwyczaj wynosi od 4 do 9 miesięcy.

5. Czy można wybielić zęby podczas leczenia?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybielić zęby podczas leczenia. DR SMILE opracował specjalny zestaw wybielający, którego można używać w domu pod warunkiem, ze jest się medycznie predysponowanym do jego zastosowania.

6. Jak długo muszę nosić moje nakładki?

Aby osiągnąć pożądany rezultat, należy nosić nakładki przez 22 godziny na dobę. Całkowity czas noszenia nakładek waha się z reguły od 4 do 9 miesięcy w zależności od rodzaju wady zgryzu.

7. Czy moje zęby wyprostują się przy pomocy alignera?

Tak! Metoda leczenia alignerem została sprawdzona i rozwinięta na przestrzeni dziesięcioleci. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych alternatyw dla aparatów stałych i ruchomych.

Wygraj piękny uśmiech

Jak widzisz, aparat ortodontyczny nie jest jedynym rozwiązaniem. Niewidoczne nakładki na zęby mają tę wyższość, że są całkowicie niewidoczne, bardzo estetyczne i komfortowe w użyciu. Spełnij marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu! Przed Tobą naprawdę niepowtarzalna szansa, bo wraz z DR SMILE przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Odpowiedz na pytanie: co lub kto sprawia, że się uśmiechasz? Opisz nam trzy takie sytuacje lub osoby. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy voucherem o wartości 11.400 zł na leczenie metodą DR SMILE.

Materiał powstał z udziałem marki DR SMILE

TAGI #uśmiech #zęby

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.