Zalotka i korektor to nie wszystko czego potrzebujesz!

Aleksandra Tylińska 10 czerwca 2018 13:00

Akceptacja siebie jest bardzo ważna. Jednak każda z nas ma na swoim ciele taki punkt, który chciałaby zmienić lub ulepszyć. Jeśli wolałybyście mieć dłuższe paznokcie czy włosy – macie szanse je zapuścić. Szczuplejsze nogi czy brzuch? Ćwiczeniami i odpowiednią dietą jesteście w stanie osiągnąć ten cel. Inny kolor oczu? Kolorowe soczewki sprawią, że z ciemnych oczu z dnia na dzień możecie mieć błękitne! Ale co w sytuacji, kiedy nie podoba Wam się ich kształt czy wielkość? Tutaj pomoże makijaż i odpowiednia… pielęgnacja! Zobaczcie jak w prostych krokach optycznie powiększyć swoje oczy! 

1/5
oczy
Copyright @instagram @pilarnavarrette
1/5

Cienie pod oczami sprawią, że będą one wyglądały na mniejsze. Użyj dobrego korektora, aby się ich pozbyć @pilarnavarette

2/5
oczy
Copyright @instagram @gate_lenses
2/5

Brwi stanowią oprawę oczu, dlatego warto zadbać, żeby były one dobrze wyregulowane @gate_lenses

3/5
oczy
Copyright @instagram @katie.labellevie
3/5

Aby zminimalizować opuchliznę oczu i tzw. "worki"nałóż schłodzoną maseczkę w płatach @katie.labellevie

4/5
oczy
Copyright @instagram @evagarden_rostov.
4/5

Dobrze wytuszowane rzęsy sprawią, że Twoje spojrzenie będzie głębokie i wyraziste @evagarden_rost

5/5
oczy
Copyright @instagram @chwilografia
5/5

Podkręcone rzęsy to podstawa! Oko będzie bardziej "otwarte" i większe! @chwilografia

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?