czy-marzena-rogalska-korzysta-z-zabiegow-medycyny-estetycznej?
Fot. instagram@marzena_rogalska
O tym się mówi

Marzena Rogalska z Pytania na śniadanie na najnowszym zdjęciu wygląda jak Agnieszka Woźniak-Starak!

Fani podejrzewają, że to efekt zabiegów odmładzających. Dziennikarka odpowiada wprost!

Redakcja VIVA! 2 września 2020 13:30
czy-marzena-rogalska-korzysta-z-zabiegow-medycyny-estetycznej?
Fot. instagram@marzena_rogalska

Marzena Rogalska to jedna z najbardziej lubianych prowadzących Pytania na śniadanie. Fani uwielbiają ją za dystans, poczucie humoru i uśmiech. Dziennikarka w kwietniu skończyła 50 lat i nadal jest w doskonałej formie, co udowodniła ostatnio skacząc na skakance na wizji! Jednak ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie sprawiło, że część fanów podejrzewa, że poddała się zabiegom odmładzającym. A jaka jest prawda? Dziennikarka odpowiedziała wprost na te insynuacje!

Marzena Rogalska odmłodziła twarz?

Faktycznie na fotografii dziennikarka wygląda zaskakująco młodo i inaczej niż zazwyczaj. Włosy, które zazwyczaj okalają jej twarz zostały związane w efektowny warkocz, co zupełnie zmieniło wygląd gwiazdy. Do tego jej makijaż jest mocniejszy. To wszystko sprawiło, że Marzena Rogalska faktycznie bardziej przypomina na nim Agnieszkę Woźniak-Starak, niż samą siebie. 

Fani komplementują ulubioną prowadzącą i jej odmłodzony look:

Co za gówniara zrobiła włam na konto?😜

Czas się zatrzymał!!! 😍❤️

O matko nie poznałam makijaż pierwsza klasa a i uczesanie odejmuje z 20 lat😁👍

Przecudna nastolatka

Pojawiły się jednak także głosy sugerujące, że Marzena Rogalska poddała się serii zabiegów odmładzających w gabinecie medycyny estetycznej: „Wszystkie "gwiazdy" spod jednego noża, strzykawki, licówek,fitboxów...”, „A co pani twarz tak się zmieniła?”. Dziennikarka odpowiedziała wprost:

„Niech się pani nie doszukuje, pomalowałam się 😂”.

I rzeczywiście to prawda. Wystarczy obejrzeć gwiazdę na żywo podczas programu by sprawdzić, że nic nie zmieniała i nie oddawała się żadnym mocnym zabiegom. To tylko dowód na to, że odpowiednim makijażem i fryzurą można odmłodzić się o kilkanaście lat. Może to powinny właśnie zrobić osoby, które insynuują, że dziennikarka korzysta z „diety zmieniającej rysy twarzy”... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!