Rogalska pokazala zdjecie z przeszlosci 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Marzena Rogalska na zdjęciu z przeszłości! Aż trudno ją poznać!

Co za niesamowita metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 9 września 2020 11:31
Rogalska pokazala zdjecie z przeszlosci 2020
Fot. Instagram

Marzena Rogalska to z pewnością jedna z popularniejszych gwiazd TVP. Dziennikarka, która od lat pojawia się na wizji, znana jest niemal w każdym polskim domu. Trzeba przyznać, że trzyma się świetnie i zawsze wygląda fantastycznie. Aktywnie działa również w swoich social mediach, a na najnowszym zdjęciu na Instagramie, jeden z jej kolegów dziennikarzy pokazał ją sprzed ponad 20 lat! Nigdy byście nie powiedzieli, że to ona! Co za metamorfoza!

Rogalska na zdjęciu z przeszłości

Dziennikarka, która w całej swojej karierze pracowała zarówno w radiu i telewizji, wygląda fantastycznie, a jej głos znają chyba wszyscy Polacy. Charyzmatyczna, elegancka, zawsze uśmiechnięta! Tym wróciły wspomnienia z przeszłości! Na zdjęciu pozuje z Danielem Kossakiem, dawnym kolegą z redakcji, który osiągnął również zawrotny sukces dziennikarski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci...znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może❤️❤️❤️ I masz rację, tak, to były bardzo kulturalne czasy... Po najstarszym wspaniałym Kinie Wanda nie ma już śladu, jest za to spożywczak, obiecałam sobie, że choćbym przymierała głodem i byłby to jedyny dostępny sklep, nie wejdę... To mój osobisty bunt po tym jak nie zdołano uratować kina i serce mi pękło... Boję się myśleć, że podobny los czeka najstarsze kino w Warszawie czyli Atlantic... A wracając do zdjęcia - jesteśmy właśnie w kinie Wanda, po co, na co, który to rok?... Opis @mrdanielkossak znajdziecie obok na screenie z jego postu. Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty 😁 Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS - taka to historia!💪🔥❤️ . . . #archiwum #archiwumżycia #kraków #kinowanda #krystynajanda #reporterzy #danielkossak #marzenarogalska #piękniimłodzi #dziękuję

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Kariera Marzeny Rogalskiej

Swoje pierwsze kroki w mediach Rogalska stawiała jeszcze w latach 90. Właśnie wtedy zostało wykonane zdjęcie, którym i ona i Kossak pochwalili się na Instagramie. Trzeba przyznać, że jej charakterystyczne długie włosy to wciąż jej znak rozpoznawczy! Od 1995 roku Rogalska pracowała już w TVP, jednocześnie prowadząc audycję w RMF FM od 1997 roku. Następnie współpracowała również z Radiem Kolor oraz Złote Przeboje. Dopiero w 2004 roku rozpoczęła swoją przygodę z TVN style, gdzie prowadziła słynne Miasto Kobiet. Od 2009 roku związała się na stałe z TVP, gdzie w dalszym ciągu można oglądać ją w roli prowadzącej Pytanie na Śniadanie.

Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może.

Zdjęcie z przeszłości zachwyciło fanów

Według Daniela Kossaka zdjęcie zostało wykonane w 1996 lub 1997 roku w Krakowie. Wówczas Rogalska prowadziła własny program w RMF FM. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie, a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.