Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę! Pięknieje jako mężatka?

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 19:31
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą żoną. W październiku poślubiła dokumentalistę i podróżnika Przemka Kossakowskiego. Nowożeńcy bardzo długo ukrywali ten fakt przed światem, ostatecznie informując wszystkich fanów w social mediach.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał pan młody. 

Fani uważają, że dziennikarka promienieje przy swoi nowym partnerze, jest z dnia na dzień coraz piękniejsza. Widać, że związek dodaje jej skrzydeł.

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę - ma grzywkę!

Jak widać Martyna Wojciechowska również zapragnęła zmiany wizerunku i postanowiła zrobić coś nowego ze swoją fryzurą. Podróżniczka wygląda pięknie w długich blond włosach, ale czas na odmianę. Oczywiście reakcja fanów była natychmiastowa!

Uwielbiam ten Pani luz i naturalność. Wilki zaś dla mnie są symbolem silnego charakteru i determinacji. Wszystkiego dobrego Pani Martyno, wygląda Pani pięknie.

Bajka! Idealnie pasuje ta kolorystyka do urody i włosów.

Dojrzała, a zarazem piękna i to spojrzenie, którego mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Przy mężu jesteś jeszcze bardziej atrakcyjna, a twoje włosy są cudowne.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.