Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi

Martyna Wojciechowska przefarbowała włosy na ciemno?!

Pasuje jej taki kolor?

Marta Cieplak 20 marca 2023 12:35
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Martyna Wojciechowska przez lata jej obecności w telewizji przyzwyczaiła do nas do tego, że niezależnie od tego, na jaki kraniec świata się wybiera, jedno jest pewne – ma długie, blond włosy, które zawsze może spiąć w wygodny kucyk. Dlatego niemałym szokiem okazało się nowe zdjęcie podróżniczki na jej profilu na Instagramie, gdzie widzimy Martynę Wojciechowską w ciemnobrązowych włosach i do tego z długą grzywką w stylu Kleopatry. Taka zmiana to dobry pomysł?

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie ze swoją córką. Marysia zmieniła się nie do poznania 

Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach i grzywce

Martyna i jej długie włosy to bez wątpienia jej znal rozpoznawczy. Czasem są krótsze, czasem dłuższe, ale kolor właściwie zostaje bez zmian. Chyba, że naturalnie rozjaśniają się od słońca.... Teraz jednak gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich publikując na swoim feedzie nowe zdjęcie w ciemnych włosach i długiej, prostej grzywce, w jakiej jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy.

My w pierwszym momencie nie mogliśmy rozpoznać Martyny Wojciechowskiej w tych ciemnych włosach. Ale po chwili stwierdziliśmy, że choć metamorfoza jest szokująca, to podróżniczka wygląda w niej bardzo ciekawe. Jej rysy twarzy zupełnie się zmieniają, a kolor pięknie podkreśla barwę oczu.

Większość fanów jednak zdecydowanie na pytanie gwiazdy blond czy brąz skomentowało, że woli Martynę Wojciechowską w jasnych włosach. Czy to kwestia przyzwyczajenia? Prawdopodobnie tak. Jednak naszym zdaniem fani gwiazdy mogą być spokojni – wszystko wskazuje na to, że to jedynie peruka i Martyna Wojciechowska nadal pozostanie blondynką. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.