Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
ZE ŚWIATA URODY

Martyna Wojciechowska pokazała swoją fotografię sprzed 25 lat!

Fani są pod wrażeniem - ,,Poprosimy o więcej zdjęć"

Marta Baran 17 kwietnia 2020 12:30
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych podróżniczek w naszym kraju. Jej program ,,Kobieta na krańcu świata" cieszy się sporym zainteresowaniem, a na Instagramie obserwuje ją ponad 1,6 miliona internautów. Podczas pandemii koronawirusa dla własnego bezpieczeństwa Martyna musiała odłożyć podróżowanie na dalszy plan, jednak nie zniknęła z social mediów. To tam wstawia zabawne filmiki oraz zdjęcia ze swoją córką Marysią i partnerem Przemkiem Kossakowskim. Ostatnio Martyna zaskoczyła fanów swoją fotografią wykonaną... 25 lat temu! Jak wtedy wyglądała?

Jak kiedyś wyglądała Martyna Wojciechowska?

Na fotografii możemy zobaczyć Martynę w nieco innej odsłonie. Mimo ciemnych włosów już na pierwszy rzut oka widać, że to ona. Jak napiała podróżniczka:

Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała!

Jako młoda dziewczyna miała przepiękną urodę i ogromne poczucie stylu. Na tym zdjęciu możemy też zobaczyć, że moda sprzed lat wraca do nas jak bumerang. Martyna postawiła na krótki top oraz klasyczne, kultowe jeansy. W takiej stylizacji każda młoda dziewczyna mogłaby dziś wyjść na ulicę i zribić furorę.  Fani są pod wrażeniem looku Wojciechowskiej: ,,Wyjątkowa !", ,,Pani to i wtedy i teraz jest przepiękna!!", ,,Ale śliczna", ,,Ale piękna! Poprosimy o więcej zdjęć!!". Koniecznie zobaczcie zdjęcie, według Was Martyna bardzo zmieniła się przez lata?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.