Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z życia gwiazd

Martyna Wojciechowska już nie ukrywa pierścionka zaręczynowego!

Pokazała go na spontanicznym zdjęciu w windzie!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2020 13:31
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Jedna z najodważniejszych Polek – podróżniczka Martyna Wojciechowska bardzo długo nie komentowała swojego związku z Przemysławem Kossakowskim. Kiedy jednak para oficjalnie pokazała się razem, fani podróżników byli zachwyceni! Zarówno on, jak i ona, długo nie mogli odnaleźć szczęścia w miłości. Najwyraźniej, mieli czekać właśnie na siebie – teraz tworzą jedną z najbardziej zgranych par polskiego show biznesu i chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólnych chwil w Internecie.

Romantyczna podróż Wojciechowskiej i Kossakowskiego do Paryża 2020

Para odpoczywa obecnie w Paryżu wraz z córką Martyny, Marysią. Chociaż podróżniczka bywała w stolicy wielokrotnie służbowo, dopiero teraz, po raz pierwszy wybrała się zwiedzić miasto. Wspólnie odwiedzili między innymi muzeum Louvre, skąd Martyna opisała moment zobaczenia słynnej Mona Lisy. Francuskie zdjęcia prowadzącej program „Kobieta na Krańcu Świata” robią furorę na Instagramie, a internauci na jednej z jej ostatnich publikacji dopatrzyli się czegoś jeszcze…

Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy!

Wojciechowska i Kossakowski znani są z ogromnego dystansu do samych siebie. Na najnowszym zdjęciu oboje pozują w mało eleganckiej windzie, robiąc sobie wspólne selfie w lustrze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na palcu gwiazdy zobaczyć można pierścionek! Klasyczny, delikatny – całkowicie w stylu Wojciechowskiej! Na dodatek zaręczynowy, bowiem para od pewnego czasu mówi o sobie w wywiadach per „narzeczony” i „narzeczona”. Nie zabrakło również odrobiny humoru w treści, którą Wojciechowska podpisała zdjęcie.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że robienie sobie selfie w windzie jest trendy. Ale... Jacy celebryci, taka winda. I taka stylówa. Pozdro z Paryża.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.