Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska wróciła do formy sprzed ciąży. Najnowsze zdjęcie jest na to dowodem!

Młoda mama promienieje po urodzeniu synka

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 19:30
Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska

Martyna Gliwińska do formy sprzed ciąży wróciła w ekspresowym tempie. Matka dziecka Jarosława Bieniuka pochwaliła się swoją przepiękną figurą na Instagramie. Po powiększonym brzuszku nie zostało ani śladu, dodatkowo młoda mama pokazała się w modnej stylizacji, którą bardzo inspiruje! Jak aktualnie się prezentuje? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Martyna Gliwińska - po ciąży 

Martyna Gliwińska na bieżąco dzieliła się w social mediach zdjęciami z okresu ciąży. Nawet kilka tygodni przed porodem wyglądała bardzo szczupło, czego mogła jej pozazdrościć niejedna kobieta. Pierwszą fotografią z synkiem podzieliła się na początku kwietnia, a na aktualnych zdjęciach nie ma nawet śladu, że Martyna była w ciąży! Na ostatnim z nich młoda mama pokazała swoją modną stylizację. Tym razem postawiła na oversizową, czarną marynarkę oraz skórzane spodnie, które idealnie podkreślają jej sylwetkę. Aby dodać trochę koloru do looku dodała pasek i torebkę Gucci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

Obserwatorzy od razy zwrócili uwagę na jej sylwetkę. Martyna może się pochwalić figurą modelki. Zdecydowanie nie dopatrzymy się tu krągłości po ciąży. Obserwatorzy oczywiście są pod wrażeniem:

Nie mogę się napatrzeć jak Pani rozkwitła po urodzeniu synka❤️

Piękna jak zawsze 😘😘

Mamuśka!😎😎😎 przykład dla innych, BAJKA 🔥🔥🔥

Koniecznie zobaczcie zdjęcie. Musimy przyznać, że macierzyństwo bardzo jej służy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

Zobacz podobne marynarki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.