Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Marzysz o blond włosach? Na taką zmianę zdecydowała się Marta Żmuda Trzebiatowska!

Nowy kolor włosów podzielił fanów aktorki!

Marta Cieplak 8 lipca 2019 17:30
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Radykalna zmiana koloru włosów to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie, jeśli natura obdarzyła nas ciemnym kolorem, a marzymy o odcieniu w stylu Marilyn Monroe. Przed takim zadaniem stanęła niedawno Marta Żmuda Trzebiatowska, która musiała zmienić wizerunek na potrzeby tytułowej roli w serialu Blondynka.

Marta Żmuda Trzebiatowska została Blondynką

Jak się okazuje, aktorka miała zagrać rolę pani weterynarz w słynnym serialu już kilka lat temu, ale wtedy dostała angaż w filmie Filipa Bajona Śluby panieńskie i musiała z niej zrezygnować. Ale najwyraźniej ta rola była jej pisana, bo wciela się w nią teraz – zdjęcia do nowego sezonu już trwają, a w telewizji premiera jest planowana w grudniu 2019. 

Na potrzeby roli Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała się na jasny blond. Za metamorfozę odpowiedzialna była Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo w Warszawie. Musimy przyznać, że aktorka wygląda w nowym odcieniu fantastycznie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja - jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. 😂 Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ❤️ Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i „swojska”. Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę. 😂😂😂 ❤️🧡💛💚💙💜 Życie aktora składa się z nieustannych wyborów. Tak to już jest. W tym samym czasie wygrałam casting do filmu „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty ... i trudny. Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ❤️ Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! @blondynkaserial #sylwia @julia_pietrucha @joannamoro.official @natalia_rybicka #serial #nowewyzwanie @da_midays @doktormakeup @atelierstylissimo

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Ale nie wszyscy fani są zachwyceni. Część z nich pisze: „W blondzie słabo...”, „Rola w Och Karol świetnie zagrana, ale ten blond zdecydowanie na nie”, „To nie jest Pani kolor!”, „Marta! Co jest z twoimi włosami???? zniszczone... Chyba w brązie było Ci zdecydowanie lepiej”. 

Ale większość kibicuje aktorce i zachwyca się metamorfozą. „Pasuje ci ten blond”, „Piękna!”, „Cudnie wyglądasz!”, „Piękny blond!”, „Przepięknie w blondzie”. 

A Ty w którym kolorze wolisz Martę Żmudę Trzebiatowską?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to reality 💛 Po cudownych dwóch tygodniach tylko dla rodziny, pora wracać do zawodowych obowiązków. To będzie gorący czas! Cały lipiec i sierpień spędzę na planie dwóch seriali, przede mną do nagrania kilka audiobooków i sporo pracy w studio dubbingowym oraz teatrze, a na deser... prapremiera „Mowy ptaków” na Festiwalu @mff_nowehoryzonty we Wrocławiu. We wrześniu film wchodzi do kin. Ale się cieszę na to wszystko! Lubię swoją pracę, daje mi poczucie spełnienia. Dlatego zawsze będę wspierać tych, którzy chcą pracować. Jestem ambasadorka akcji #normalniesiepracuje, która wspiera osoby niepełnosprawne na otwarty rynku pracy, bo każdy w życiu chce czuć się potrzebny. 💚💚💚#hejhodopracybysieszlo @normalniesiepracuje #ambasadorka #gotowidopracy #potrzebni #tomasens

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.