Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze świata urody

Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła metamorfozę! Jej nowy look zachwyca!

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Redakcja VIVA! 27 lipca 2020 19:31
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska to aktorka, która od lat zachwyca urodą. Jest naturalna, kobieca ale jednocześnie skromna. Na początku swojej kariery aktorskiej, prezentowała się w długich, bardzo ciemnych włosach. Jednak z biegiem lat aktorka coraz częściej eksperymentowała z fryzurami. Od zawsze nosiła jednak długie włosy, które idealnie do niej pasują. Niedawno aktorka po raz drugi została mamą, jej uwaga i energia skupiła się przede wszystkim na życiu rodzinnym. Teraz postanowiła zaryzykować i przefarbować włosy. Postawiła na blond, komentując swój post na instagramie jasno, jasno coraz jaśniej.

Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką latem 2020

Jej włosy wyraźnie się rozjaśniły, aktorka bardzo dobrze dobrała odcień, świetnie podkreśla jej urodę, jest słoneczny i letni. W okresie kiedy nasza skóra jest lekko muśnięta słońcem, taki odcień wygląda naprawdę świetnie. Niestety nie wszystkie fanki zaakceptowały metamorfozę aktorki. Pojawiły się bardzo różne komentarze. A Wam jak podoba się nowy look Marty Żmudy Trzebiatowskiej? 

Ciemne włosy podkreślały twoja urodę, oczy, brwi, w jasnych giniesz.... Jesteś przepiękną kobietą i nawet łysa byłabyś piękna! Ale w ciemnych wyglądasz o niebo lepiej!" - napisała jedna z obserwatorek.

Do twarzy ci w tych coraz jaśniejszych",

W każdej odsłonie super wyglądasz".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jasno, jasno, coraz jaśniej... 💆🏼‍♀️ –———— @atelierstylissimo @da_midays #blondynka

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czym jest prawdziwe piękno? To dokonywanie świadomych wyborów. Dbanie nie tylko o nas samych, ale też o to, co nas otacza. To bycie łagodnym dla siebie i swojej cery i nie ukrywam, że są to główne powody, dla których zdecydowałam się zostać ambasadorką Bell Hypoallergenic. Dla mnie najważniejsze atuty to: bezpieczeństwo - każdy produkt jest hypoalergiczny, a więc pozbawiony składników o potencjale uczulającym skórę. Kosmetyki te dedykowane są nawet najdelikatniejszej cerze i opracowane pod okiem dermatologów i okulistów, składniki pochodzenia roślinnego - marka wprowadza coraz więcej składników pochodzenia roślinnego jak np.: olej z nasion konopi ekstrakt aloesu, czy ekstrakt quinoa. I co ważniejsze: coraz większa ilość kosmetyków jest odpowiednia również dla vegan. Każdy nowo wyprodukowany w 2020 r. produkt Bell Hypoallergenic jest 100% wegański (produkty wegańskie są odpowiednio oznaczone), lokalne pochodzenie – uwielbiam wspierać polskie marki i Was też do tego zachęcam. Wszystkie produkty Bell Hypoallergenic powstają w podwarszawskim Józefowie, odpowiedzialność – marka dba o środowisko oraz nie testuje produktów na zwierzętach. ————— @bell.hypoallergenic #polskiekosmetyki

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.