Marta Zawiślańska
Fot. Marta Zawiślańska
ZE ŚWIATA URODY

Kto zajmuje się włosami największych polskich gwiazd? Tylko nam Marta Zawiślańska opowiada o swojej pracy!

Sprawdź, kim są jej klientki!

Aleksandra Charzewska 21 lutego 2019 11:29
Marta Zawiślańska
Fot. Marta Zawiślańska

Coco Chanel mawiała, że kobieta, która ścina swojej włosy właśnie zmienia swoje życie. Marta Zawiślańska, założycielka jednego z najbardziej obleganych przez gwiazdy salonów fryzjerskich w Warszawie, coś o tym wie. Na co dzień dzięki swojemu talentowi, pomaga dokonywać metamorfoz. Na jej fotelu regularnie zasiadają takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Paulina Krupińska, Joanna Horodyńska, Jessica Mercedes, Natalia Klimas, Anita Sokołowska i Angelika Mucha. W rozmowie z Aleksandrą Charzewską opowiada o swoich klientkach i zdradza, co będzie modne w następnych sezonach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Zawiślańska (@da_midays)

1. Jaka jest największa różnica w czesaniu „niesławnych”, a sławnych klientek?

Każda moja klientka jest traktowana tak samo. Każda jest wyjątkowa i zupełnie inna. O każdA trzeba zadbać w inny, indywidualny sposób. Jedna potrzebuje więcej rozmowy a druga zupełnie odwrotnie – ciszy. To trzeba wyczuć. Dlatego na codzień mam tak dużo pracy – wszystkie moje klientki są dla mnie jak gwiazdy.

2. W takim razie powiedz mi, z kim trudniej Ci się pracuje?

Oczywiście praca z gwiazdami, ze sławnymi osobami jest bardziej wymagająca  czasowo, nie zawsze mogą zapisać się dużo wcześniej, potrzebują terminów ’na już’, często są w biegu. Ale ja to właśnie kocham. Adrenalina w pracy musi być.
Najtrudniej pracuje się z nowymi klientkami, bo trzeba zrozumieć ich potrzeby.

3. Zazwyczaj dają Ci one wolną rękę, czy przychodzą z konkretnym założeniami i doskonale wiedzą czego chcą? Zdarza Ci się, że „niesławne” klientki proszą o fryzury, które wykonywałaś wcześniej na gwiazdach?

Z tym bywa różnie, jedne faktycznie, przychodzą ze zdjęciami, inne jednak liczą na profesjonalną i indywidualną poradę. Każde włosy są inne i nie zawsze to, co na zdjęciu da się odtworzyć. Niestety, nie wszystkie o tym wiedzą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Zawiślańska (@da_midays)

4. Mówi się, że fryzjer jest jak psycholog. Czy zdarza się że, Twoje sławne klientki powierzają Ci tajemnice?

Często jako pierwsza słyszę różne rzeczy. Często dziwne. Najdziwniejsze jednak były różnorodne porady dotyczące mojej ciąży.

5. Jakie są Twoje ulubione trendy na nadchodzące, gorące sezony?

W nadchodzącym sezonie szalenie modne będą różne opaski do włosów, najlepiej szerokie, grube jak u Pardy i przeróżne spinki, np. perły. Uwielbiam to! Wystarczy,  że wymodelujemy włosy, lekko pofalujemy lub zwiążemy w delikatny kucyk! Naturalność to zdecydowanie największy trend.

6. Zdradź mi jeszcze, kto ma najpiękniejsze włosy w polskim show-biznesie?

Jest wiele gwiazd które mają naprawdę cudowne włosy. Nie mogę zdecydować się które wybrać, uwielbiam je wszystkie :)  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!