Wierzbicka schudła 11 kg
Fot. Instagram
Ze świata urody

Marta Wierzbicka zdradziła, jaki był rekord jej wagi!

Tajemnica jej metamorfozy wyszła na jaw!

Aleksandra Frankowska 21 września 2020 11:30
Wierzbicka schudła 11 kg
Fot. Instagram

Marta Wierzbicka to jedna z młodszych aktorek, które swoją popularność zawdzięczają roli w serialu Na Wspólnej. Postać Oli Zimińskiej, w którą wcieliła się Wierzbicka stała się bardzo rozpoznawalna. Przez jakiś czas nie pojawiała się jednak na planie serialu, na który powróciła po dwóch latach nieobecności. Grała również w innym serialu – Pierwsza miłość, a dodatkowo pojawia się od czasu do czasu na deskach teatru Kapitol.

Wierzbicka w sesji dla Playboya

Bez wątpienia było to wydarzenie, które odbiło się w mediach szerokim echem. Wierzbicka, którą natura obdarzyła sporym biustem, zapozowała nago dla Playboya.

Był to kulminacyjnym moment w jej karierze, który zapewnił jej udział w programie TVN Azja Express. Wówczas udało jej się jeszcze bardziej zdobyć sympatię widzów.

Marta Wierzbicka przeszła spektakularną metamorfozę – ile schudła?

Aktorka bardzo chętnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, relacjonując szczegóły z codziennego życia. Podczas ostatniego Q&A, jedna z fanek zwróciła uwagę na jej niezwykłą metamorfozę. Marta Wierzbicka bowiem bardzo schudła, co zdecydowanie widać na zdjęciach. Zapytana o to, ile kilogramów udało jej się zrzucić odpowiedziała, że aż 11. Jej najwyższa waga wynosiła bowiem 64 kg. Obecnie aktorka waży 53 kg.

Nie stosowałam żadnej diety, ograniczyłam się trochę w niektórych produktach, rozważniej wybierałam to, co jem, a przede wszystkim miałam problemy zdrowotne, które udało mi się naprawić. Dwa lata mi to zajęło. 

Wierzbicka schudła 11 kg
Fot. Instagram

Wierzbicka schudła 11 kg
Fot. Instagram

Wierzbicka schudła 11 kg
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#weekendvibes

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.