marta-wierzbicka-w-bikini-wrzesie-2020
Fot. Instagram@mtttttm
O tym się mówi

Marta Wierzbicka pokazała, jak odpoczywa nad polskim morzem

Uwagę wszystkich przykuł jeden szczegół...

Redakcja VIVA! 16 września 2020 20:30
marta-wierzbicka-w-bikini-wrzesie-2020
Fot. Instagram@mtttttm

Marta Wierzbicka jest znana szerokiej publiczności przede wszystkim z serialu TVN Na Wspólnej. Ale młoda aktorka gra także na scenie stołecznych teatrów Kamienica i Capitol. A do tego bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 275 tysięcy osób! Gwiazda chętnie wrzuca tam fotografie zza kulis teatralnych, z planu serialu czy też z wyjazdów. Nie inaczej jest i tym razem. Marta, korzystając z upalnej pogody, wybrała się na kilka dni nad polskie morze. Do zdjęcia zapozowała w odkrywającym brzuch t-shircie i krótkich szortach. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Szczupła Marta Wierzbicka na wakacjach nad Bałtykiem

Marta Wierzbicka zawsze miała dobrą figurę, ale w zeszłym roku przeszła spektakularną metamorfozę i była chudsza niż kiedykolwiek. Takie efekty zawdzięcza przede wszystkim diecie na bazie warzyw i owoców, bo aktorka zupełnie zrezygnowała z mięsa. Wegetariańskie menu doskonale wypłynęło na jej sylwetę, choć w pewnym momencie zaczęły pojawiać się głosy, że młoda gwiazda jest już nawet za chuda. Teraz, po czasie kwarantanny, Marta Wierzbicka wygląda wspaniale – jej sylwetka jest idealna! Tylko zobaczcie:

Wygląda szczupło, ale zdrowo. Teraz na pewno fani nie będą się martwić, czy ma zaburzenia odżywiania. Zresztą wystarczy poczytać komentarze pod najnowszą fotografią aktorki, na której wszyscy zwracają uwagę na jej zgrabne, lekko umięśnione nogi:

Bosze te nogi... aż księżyca sięgają 😲🔥

Jaka fajna fotka i te nooogi aż do nieba 😁

Nogi do nieba 😍

Nogi cudowne

Trudno się z nimi nie zgodzić!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#weekendvibes

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.