Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
Metamorfozy gwiazd

Marta Wierzbicka wygląda teraz jak Anna Wintour!

Zobacz,jak aktorka wygląda w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 5 sierpnia 2019 13:00
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Marta Wierzbicka, aktorka znana przede wszystkim z roli Oli w serialu Na Wspólnej, zdecydowała się na ostre cięcie! Na zdjęciu opublikowanym przez aktorkę na Instagramie widać, że zdecydowała się jeszcze mocniej skrócić włosy i ma teraz najmodniejszego krótkiego boba!

Nowa fryzura Marty Wierzbickiej

Marta zmieniła długość, ale nie zrezygnowała z grzywki, którą nosi od jakiegoś czasu. Dzięki temu modny bob różni się od tych, które noszą inne gwiazdy. W dodatku przez ten detal fani porównują ją do... naczelnej amerykańskiego Vogue'a, Anny Wintour i piosenkarki Taylor Swift! Widzicie podobieństwo?

W nowym uczesaniu Marta wygląda świetnie – to była bardzo dobra decyzja! Fani tez są podobnego zdania. Co piszą w komentarzach? „Petarda!”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „Super fryzura”, „Pięknie Ci w tej fryzurze”. A Tobie jak się podoba? Dla przypomnienia pokazujemy też zdjęcie aktorki w długich włosach!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…