Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
Metamorfozy gwiazd

Marta Wierzbicka wygląda teraz jak Anna Wintour!

Zobacz,jak aktorka wygląda w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 5 sierpnia 2019 13:00
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Marta Wierzbicka, aktorka znana przede wszystkim z roli Oli w serialu Na Wspólnej, zdecydowała się na ostre cięcie! Na zdjęciu opublikowanym przez aktorkę na Instagramie widać, że zdecydowała się jeszcze mocniej skrócić włosy i ma teraz najmodniejszego krótkiego boba!

Nowa fryzura Marty Wierzbickiej

Marta zmieniła długość, ale nie zrezygnowała z grzywki, którą nosi od jakiegoś czasu. Dzięki temu modny bob różni się od tych, które noszą inne gwiazdy. W dodatku przez ten detal fani porównują ją do... naczelnej amerykańskiego Vogue'a, Anny Wintour i piosenkarki Taylor Swift! Widzicie podobieństwo?

W nowym uczesaniu Marta wygląda świetnie – to była bardzo dobra decyzja! Fani tez są podobnego zdania. Co piszą w komentarzach? „Petarda!”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „Super fryzura”, „Pięknie Ci w tej fryzurze”. A Tobie jak się podoba? Dla przypomnienia pokazujemy też zdjęcie aktorki w długich włosach!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.