Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
Metamorfozy gwiazd

Marta Wierzbicka wygląda teraz jak Anna Wintour!

Zobacz,jak aktorka wygląda w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 5 sierpnia 2019 13:00
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Marta Wierzbicka, aktorka znana przede wszystkim z roli Oli w serialu Na Wspólnej, zdecydowała się na ostre cięcie! Na zdjęciu opublikowanym przez aktorkę na Instagramie widać, że zdecydowała się jeszcze mocniej skrócić włosy i ma teraz najmodniejszego krótkiego boba!

Nowa fryzura Marty Wierzbickiej

Marta zmieniła długość, ale nie zrezygnowała z grzywki, którą nosi od jakiegoś czasu. Dzięki temu modny bob różni się od tych, które noszą inne gwiazdy. W dodatku przez ten detal fani porównują ją do... naczelnej amerykańskiego Vogue'a, Anny Wintour i piosenkarki Taylor Swift! Widzicie podobieństwo?

W nowym uczesaniu Marta wygląda świetnie – to była bardzo dobra decyzja! Fani tez są podobnego zdania. Co piszą w komentarzach? „Petarda!”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „Super fryzura”, „Pięknie Ci w tej fryzurze”. A Tobie jak się podoba? Dla przypomnienia pokazujemy też zdjęcie aktorki w długich włosach!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.