Wierzbicka-TaylorSwift
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze wygląda jak Taylor Swift!

Prawie jak siostry!

Redakcja VIVA! 20 października 2020 12:31
Wierzbicka-TaylorSwift
Fot. Instagram

Marta Wierzbicka przez ostatnie miesiące nosiła dłuższe włosy sięgające do ramion i bardzo modną ostatnio wśród gwiazd grzywkę curtain bang, którą zaczesywała na boki. Jednak ten look najwyraźniej już się znudził, bo na Instagramie pojawiły się jej zdjęcia w zupełnie nowej, dużo krótszej fryzurze! Jak teraz wygląda aktorka?

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze wygląda jak Taylor Swift

Obcięcie włosów to zawsze trudna i ryzykowna decyzja. Dlatego trzeba mieć fryzjera, do którego ma się stuprocentowe zaufanie. I tak jest właśnie w przypadku Marty Wierzbickiej. „Z Sandrą @kpodonouhair znam się z pięć lat. Jest taka kobietą, której mogę absolutnie zaufać, nie raz było ta że przychodziłam i mówiłam - tnij, zmień coś bo potrzebuje żeby coś było inaczej i zawsze się udawało, zawsze byłam zadowolona. Zdarzyło mi się pójść do kogoś innego, czego mocno żałowałam. Super jest mieć obok siebie taka kobietę, której można zaufać w tak ważnej sprawie czyli powierzyć swoje włosy :)” napisała pod nowym postem. Efekt współpracy jest zjawiskowy!

Fanki są zachwycone metamorfozą gwiazdy:

Fryzurka śliczna

Wow! Genialna zmiana! Pięknie i młodo.

Nooo sztos! 🚀

Petarda!

Pojawiły się też komentarze, że po obcięciu włosów na klasycznego boba z grzywką wygląda jak Taylor Swift. Musimy przyznać, że faktycznie podobieństwo jest ogromne!

martawierzicka-nowa-fryzura
Fot. Instagra@mtttm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No cześć!

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

I choć Taylor od dawna nie ma już tak krótkich włosów, to jednak ta fryzura przeszła już do historii i jest doskonałą inspiracją. To, co? Ty też zdecydujesz się tej jesieni na krótkie cięcie? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.