Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska
Metamorfozy gwiazd

Marta Manowska już tak nie wygląda! Zdecydowała się na krótkie cięcie!

Zobaczcie zdjęcia w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 8 maja 2019 14:15
Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Marta Manowska, prowadząca programy Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości przez lata przyzwyczaiła widzów do długich, lekko kręconych blond włosów. Na początku 2019 zdecydowała się jednak na ich znaczne przyciemnienie i ścięcie grzywki. Ale jak widać zmiany jej się spodobały, bo właśnie wrzuciła na swoje instastories zdjęcia w jeszcze krótszych i... jaśniejszych włosach!

Marta Manowska w nowej fryzurze

na najnowszych zdjęciach widać, że gwiazda TVP rozjaśniła włosy (szczególnie z przodu i na końcach) oraz zdecydowała się na cięcie – teraz włosy sięgają jej do ramion! Co do grzywki to na razie zaczesuje ją na boki, więc nie wiadomo czy nadal będzie mogła nosić ją tak, jak poprzednio.

Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Prezenterka wygląda świetnie i widać, ze dobrze się czuje w nowym uczesaniu. Ale czekamy na kolejne stylizacje!

A tak Marta Manowska wyglądała jeszcze niedawno:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!