Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska
Metamorfozy gwiazd

Marta Manowska już tak nie wygląda! Zdecydowała się na krótkie cięcie!

Zobaczcie zdjęcia w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 8 maja 2019 14:15
Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Marta Manowska, prowadząca programy Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości przez lata przyzwyczaiła widzów do długich, lekko kręconych blond włosów. Na początku 2019 zdecydowała się jednak na ich znaczne przyciemnienie i ścięcie grzywki. Ale jak widać zmiany jej się spodobały, bo właśnie wrzuciła na swoje instastories zdjęcia w jeszcze krótszych i... jaśniejszych włosach!

Marta Manowska w nowej fryzurze

na najnowszych zdjęciach widać, że gwiazda TVP rozjaśniła włosy (szczególnie z przodu i na końcach) oraz zdecydowała się na cięcie – teraz włosy sięgają jej do ramion! Co do grzywki to na razie zaczesuje ją na boki, więc nie wiadomo czy nadal będzie mogła nosić ją tak, jak poprzednio.

Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Prezenterka wygląda świetnie i widać, ze dobrze się czuje w nowym uczesaniu. Ale czekamy na kolejne stylizacje!

A tak Marta Manowska wyglądała jeszcze niedawno:

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.