Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska
Metamorfozy gwiazd

Marta Manowska już tak nie wygląda! Zdecydowała się na krótkie cięcie!

Zobaczcie zdjęcia w nowej fryzurze!

Marta Cieplak 8 maja 2019 14:15
Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Marta Manowska, prowadząca programy Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości przez lata przyzwyczaiła widzów do długich, lekko kręconych blond włosów. Na początku 2019 zdecydowała się jednak na ich znaczne przyciemnienie i ścięcie grzywki. Ale jak widać zmiany jej się spodobały, bo właśnie wrzuciła na swoje instastories zdjęcia w jeszcze krótszych i... jaśniejszych włosach!

Marta Manowska w nowej fryzurze

na najnowszych zdjęciach widać, że gwiazda TVP rozjaśniła włosy (szczególnie z przodu i na końcach) oraz zdecydowała się na cięcie – teraz włosy sięgają jej do ramion! Co do grzywki to na razie zaczesuje ją na boki, więc nie wiadomo czy nadal będzie mogła nosić ją tak, jak poprzednio.

Marta Manowska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@martamanowska

Prezenterka wygląda świetnie i widać, ze dobrze się czuje w nowym uczesaniu. Ale czekamy na kolejne stylizacje!

A tak Marta Manowska wyglądała jeszcze niedawno:

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?