Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło
Ze świata urody

Marina błyskawicznie schudła! Zdradziła fanom na jakiej jest obecnie diecie!

Kwarantanna jej służy!

Redakcja VIVA! 10 maja 2020 18:31
Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła zadbać o swoje ciało podczas kwarantanny i zrzuciła kilka kilogramów. Czyżby zainspirowała się Adele, która niedawno zaskoczyła cały świat nowym wizerunkiem i schudła 45 kg? Marina również pochwaliła się nową wagą i zdradziła, jak schudła. Jej dieta jest bardzo prosta, a efekty... błyskawiczne. Pamiętajmy, że Marina zaledwie dwa miesiące po urodzeniu dziecka miała idealną figurę i wspominała, że korzysta z diety Anny Lewandowskiej. Mówiła wtedy otwarcie, że przyjdzie jeszcze czas na myślenie o sobie i zrzucanie kilogramów.

Oczywiście staram się jeść zdrowo, natomiast myślę, że w moim przypadku za figurę, na którą nie narzekam, muszę podziękować rodzicom, czyli dobrym genom. Choć powoli zaczynam myśleć o tym, by zacząć ćwiczyć to na razie nie traktuję tego jako priorytet. Oczywiście zostało mi kilka kg po ciąży , ale na razie nie mam nawet czasu o tym myśleć.

Podczas kwarantanny jednak postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. Swoje fanki poinformowała o tym na Instagramie. Opublikowała zdjęcie wagi, która wskazuje 51.5 kg. Zdradziła, że jeszcze niedawno widziała tam o trzy kilogramy więcej. W jaki sposób schudła Marina Łuczenko-Szczęsna? Okazuje się, że piosenkarka ograniczyła słodycze i zaczęła ćwiczyć:

Sekret jest taki, że sama zaczynam się zmagać z dodatkowymi kilogramami. Nie no śmieje się, cały czas ważę tak 52 – 53 kilogramy, ale ja się lepiej czuje jak mam te 50 kilogramów jednak. Zacznę coś więcej teraz robić. Robię jogę, praktyki jogi. Dopiero ją poznaję, bo wcześniej nigdy tego nie robiłam. Żeby była jasność, wciąż jem dużo, jedynie ograniczam słodycze. Zero alko, yoga — podpisała zdjęcie.

Marina-Łuczenko-waga-schudła
Fot. Instagram
 
Polki na tygodniu mody w Paryżu SS 2020, Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram @marina_official
\

ramówka TVN jesień 2019, Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. ONS

stylizacje gwiazd, Marina Łuczenko-Szczęsna na Mykonos
Fot. Instagram @marina_official

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.