MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
ZE ŚWIATA URODY

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła patent, jak skutecznie pozbyć się cieni pod oczami!

Stosuje produkt, który kosztuje... 11 złotych. Warto go mieć w swojej kosmetyczce!

Marta Baran 27 kwietnia 2020 16:30
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Piosenkarka Marina Łuczenko w lipcu skończy 31 lat. Żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego często pokazuje w swoich social mediach, jak wygląda jej codzienna, urodowa rutyna, aby skóra była w dobrej kondycji. Artystka może pochwalić się piękną cerą, dlatego mnóstwo osób bierze z niej przykład. Ostatnio na Instagramie zdradziła sekret, na pozbycie się cieni pod oczami. To problem, który często doskwiera przy zmęczeniu, po długich godzinach spędzonych przy komputerze, a także po całym dniu z ciężkim makijażem. Jak artystka dba o najwrażliwszą sferę twarzy? Stosuje produkt, który kosztuje tylko 11 złotych i jest skuteczny!

Jak pozbyć się cieni pod oczami?

Marina Łuczenko może pochwalić się przepiękną, gładką cerą, jednak nie zawsze tak było. Lata temu gwiazda przez długi czas walczyła z trądzikiem, przez który miała ogromne kompleksy. Raz na zawsze pożegnała się z problemem dzięki diecie i odpowiedniej suplementacji. Marina wyznała, że: 

Kiedyś nie widziałam siebie bez makijażu. Dziś akceptuje siebie taką jaka jestem. Makijaż jest dla mnie jednym ze środków wyrazu, a nie maską pod którą chce się schować. Samoakceptacja zajęła mi wiele lat, ale to jedyna droga do życia w zgodzie ze sobą.

Krem pod oczy
Fot. EAST NEWS

Na fotografiach, na których pozuje bez make up-u, widać, że po problemach z cerą nie ma śladu. Artystka zawsze wygląda promiennie i nie boryka się z cieniami - co zaobserwowały jej obserwatorki. Ostatnio na Instagramie żona Szczęsnego podzieliła się sekretem, co zrobić, aby oczy nie wyglądały na zmęczone: 

Maaam cienie baaardzo często. Na szybko polecam – gel z arniką z apteki. Masaż rolerem z różowego kwarcu.

Pielęgnacyjna rutyna według Mariny Łuczenko-Szczęsnej:

Żel z arnika - kiedy stosować?

Produkt ma wiele zastosowań, warto po niego sięgnąć, gdy ma się problem z sińcami, rozszerzonymi naczynkami, a także obrzękami skóry. Kosmetyk schładza skórę, działając kojąco oraz łagodząco. Ma prosty skład, dlatego poleca się go osobom, które mają problemy z wrażliwą cerą. Żel z arniką można kupić w aptece, a jego cena to około 11 złotych! Po wsmarowaniu w skórę warto wykorzystać patent Mariny i zrobić delikatny masaż kwarcowym wałkiem. Skorzystacie z tego pomysłu?  

Krem pod oczy
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.