Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Marcin Prokop już tak nie wygląda! Prezenter zapuścił włosy?

Co za spektakularna metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 19 października 2020 16:27
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop znany jest nie tylko ze swojego wzrostu, którym dorównuje prawie Marcinowi Gortatowi. Prezenter zawsze wygląda perfekcyjnie, nosi świetnie skrojone garnitury, a jego fryzura jest doskonale ułożona. W jego wyglądzie zaszła jednak pewna zmiana, którą podzielił się z internautami na najnowszym zdjęciu na Instagramie!

Marcin Prokop przeszedł metamorfozę!

Charakterystyczne krótkie włosy prezentera przeszły już do historii. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Prokop zaprezentował się nowej fryzurze. Czyżby gwiazdor zapuścił włosy? Możemy się jedynie domyślać, że to charakteryzacja zawodowa. Jak Wam się podoba w tak niecodziennym wydaniu?

Fani zachwyceni nową fryzurą Prokopa

Nowy wygląd Prokopa spotkał się z niesamowitym zachwytem jego fanów. Prezenter, który znany jest z ogromnego dystansu do siebie i innych, podpisał zdjęcie zabawnym hasłem, że wysyła swoje CV do zespołu Scorpions. Jak sądzicie, ma szansę zostać ich członkiem? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.