Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Marcin Prokop już tak nie wygląda! Prezenter zapuścił włosy?

Co za spektakularna metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 19 października 2020 16:27
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop znany jest nie tylko ze swojego wzrostu, którym dorównuje prawie Marcinowi Gortatowi. Prezenter zawsze wygląda perfekcyjnie, nosi świetnie skrojone garnitury, a jego fryzura jest doskonale ułożona. W jego wyglądzie zaszła jednak pewna zmiana, którą podzielił się z internautami na najnowszym zdjęciu na Instagramie!

Marcin Prokop przeszedł metamorfozę!

Charakterystyczne krótkie włosy prezentera przeszły już do historii. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Prokop zaprezentował się nowej fryzurze. Czyżby gwiazdor zapuścił włosy? Możemy się jedynie domyślać, że to charakteryzacja zawodowa. Jak Wam się podoba w tak niecodziennym wydaniu?

Fani zachwyceni nową fryzurą Prokopa

Nowy wygląd Prokopa spotkał się z niesamowitym zachwytem jego fanów. Prezenter, który znany jest z ogromnego dystansu do siebie i innych, podpisał zdjęcie zabawnym hasłem, że wysyła swoje CV do zespołu Scorpions. Jak sądzicie, ma szansę zostać ich członkiem? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.