Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Marcela Leszczak podzieliła się z fankami ważną informacją!

Co mówi o swojej życiowej zmianie?

Redakcja VIVA! 17 września 2019 19:20
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dzisiaj większość serwisów zastanawia się, czy rzeczywiście związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego należy do przeszłości? Para na razie nie skomentowała tych informacji. Wszystko wskazuje jednak, że Marcela i Misiek przestali obserwować się na Instagramie i od jakiegoś czasu nie publikują wspólnych zdjęć w social mediach.

Jaką ważną informacją Marcela Leszczak podzieliła się z fankami?

Na InstaStory Marcela dzieli się ze swoimi fankami wiadomością dnia. Nie chodzi natomiast o oświadczenie na temat rozstania z Miśkiem Koterskim. Celebrytka postanowiła podzielić się z internautkami swoimi przemyśleniami na temat nowej fryzury. Po dwóch latach stosowania doczepów, Marcela postanowiła z nich zrezygnować! Jednocześnie celebrytka jest załamana stanem swoich włosów i żali się swoimi doświadczeniami z fankami:

"Efekt przedłużonych włosów jest zawsze efektem spektakularnym, jeżeli jest oczywiście umiejętnie zrobiony. Ja miałam bardzo dobrze zrobione włosy, nie było nic widać. No i to są teraz moje włosy, które mi zostały. Czuję się jak łysa pała" – mówi Marcela Leszczak pokazując swoje naturalne włosy.

Jak wygląda teraz Marcela Leszczak i jak wyglądała wcześniej z doczepionymi włosami?

Marcela Leszczak
Fot. Marcela Leszczak/Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!