paznokcie aurora 2021
Fot. Katerina/adobe.stock.com
ze świata urody

Trendy na lato 2021! Manicure aurora to nowy hit Instagrama!

Tak będziemy teraz malować paznokcie…

Marta Cieplak 3 lipca 2021 14:30
paznokcie aurora 2021
Fot. Katerina/adobe.stock.com

Dla wielu kobiet manicure to coś więcej niż tylko malowanie paznokci. Nie wystarczy im klasyczny lakier, dlatego szukają coraz to nowych rozwiązań, wzorów i efektów. Tego lata bez wątpienia doskonałym wyborem będzie manicure aurora, który jest absolutnym hitem Instagrama! Na czym polega ten trend? Paznokcie wyglądają jak pokryte szkłem albo hologramem – zjawiskowo się błyszczą i przyciągają uwagę wszystkich. Naprawdę robią wrażenie!

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: daisy nails to hit Instagrama!

Manicure aurora – jak go wykonać w domu?

Choć efekt aurora wygląda spektakularnie, wcale nie jest trudny do osiągnięcia. Potrzebna jest tylko specjalna folia celofawanowa z efektem hologramu. Po dopasowaniu jej, wycięciu i przyklejeniu na paznokieć należy ją już tylko zabezpieczyć top coat'em. Można też bawić się foliami transferowymi, choć wtedy trudno będzie osiągnąć podobny efekt na całych paznokciach.

Aurora powstała w Korei, gdzie jest absolutnym hitem!

Jednak wariant przezroczysty to nie jedyna opcja. Można też zdecydować się na inne odcienie, albo sięgnąć po lakiery magnetyczne z efektem cat eye lub po pyłki dające podobny efekt. Wtedy ilość wariantów i miksów kolorystycznych będzie naprawdę nieograniczona.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Tylko spójrz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erika oo (@__erika__nail)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.