paznokcie aurora 2021
Fot. Katerina/adobe.stock.com
Trendy na wiosnę 2021

Trendy na wiosnę 2021! Manicure aurora to nowy hit Instagrama!

Tak będziemy malować paznokcie wiosną 2021

Marta Cieplak 17 kwietnia 2021 13:30
paznokcie aurora 2021
Fot. Katerina/adobe.stock.com

Dla wielu kobiet manicure to coś więcej niż tylko malowanie paznokci. Nie wystarczy im klasyczny lakier, dlatego szukają coraz to nowych rozwiązań, wzorów i efektów. Tej wiosny bez wątpienia doskonałym wyborem będzie manicure aurora, który jest absolutnym hitem Instagrama! Na czym polega ten trend? Paznokcie wyglądają jak pokryte szkłem albo hologramem – zjawiskowo się błyszczą i przyciągają uwagę wszystkich. Naprawdę robią wrażenie!

Manicure aurora – jak go wykonać w domu?

Choć efekt aurora wygląda spektakularnie, wcale nie jest trudny do osiągnięcia. Potrzebna jest tylko specjalna folia celofawanowa z efektem hologramu. Po dopasowaniu jej, wycięciu i przyklejeniu na paznokieć należy ją już tylko zabezpieczyć top coat'em. Można też bawić się foliami transferowymi, choć wtedy trudno będzie osiągnąć podobny efekt na całych paznokciach.

Aurora powstała w Korei, gdzie jest absolutnym hitem!

Jednak wariant przezroczysty to nie jedyna opcja. Można też zdecydować się na inne odcienie, albo sięgnąć po lakiery magnetyczne z efektem cat eye lub po pyłki dające podobny efekt. Wtedy ilość wariantów i miksów kolorystycznych będzie naprawdę nieograniczona.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Tylko spójrz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erika oo (@__erika__nail)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.