Jeniffer Lopez, Guadalupe Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Mama Jennifer Lopez świętowała 75. urodziny! Guadalupe wygląda zjawiskowo!

Wokalistka i jej mama wyglądają jak siostry!

Aleksandra Frankowska 14 grudnia 2020 14:27
Jeniffer Lopez, Guadalupe Lopez
Fot. Getty Images

W miniony weekend mama Jennifer Lopez, Guadalupe Rodriguez obchodziła swoje 75. urodziny. Z pewnością nie spodziewała się takiej niespodzianki, jednak jej sławna córka zadbała o to, aby ten dzień był dla niej wyjątkowy. Zadziwiające podobieństwo obu Pań dostrzegli fani, którzy nie mogli przestać zachwycać się ich urodą.

Urodzinowa niespodzianka dla mamy Jennifer Lopez

75. urodziny Guadalupe Rodriguez miały być klasycznym dniem w roku, jednak sławna córka, Jennifer Lopez zadbała o to, aby jej mama poczuła się wyjątkowo. Impreza niespodzianka, która zorganizowała okazała się strzałem w dziesiątkę i doprowadziła jubilatkę do łez wzruszenia. Na przyjęciu pojawiła się najbliższa rodzina. Dom został pięknie udekorowany – nie zabrakło kolorowych balonów, pysznej kolacji oraz automatu do gier. ,

całe wydarzenie zrelacjonowała na swoim Instagramie, ciesząc się tą wyjątkową chwilą razem z rodziną.

Urodziny mamy Jennifer Lopez
Fot. Instagram

Wszystkiego najlepszego z okazji 75. urodzin mojej pięknej mamusi! Tak bardzo Cię kocham. Wszyscy kochamy. Jesteś definicją młodości i ponadczasowości w każdym wieku... Dziękuję za nieskończoną miłość, energię, wsparcie i bycie sobą! Kocham Cię na zawsze!

Urodziny mamy Jennifer Lopez
Fot. Instagram

Urodziny mamy Jennifer Lopez
Fot. Instagram

Jennifer Lopez to kopia Guadalupe Rodriguez

Sławna wokalistka jest bardzo podobna do swojej mamy. Zdecydowanie to właśnie po niej odziedziczyła urodę oraz geny, które sprawiają, że wygląda o 20 lat młodziej. Guadalupe również nie wygląda na swój wiek. Panie moją to samo spojrzenie oraz rysy twarzy. Można powiedzieć, że wyglądają jak siostry! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.