Mama Anny Lewandowskiej przeszla metamorfoze
Fot. East News/Instagram
O tym się mówi!

Mama Anny Lewandowskiej przeszła niesamowitą metamorfozę!

Jak teraz wygląda?

Aleksandra Frankowska 8 października 2020 13:28
Mama Anny Lewandowskiej przeszla metamorfoze
Fot. East News/Instagram

Mama Anny Lewandowskiej to raczej skromna osoba. Maria Stachurska odkąd jej córka stała się sławna, przeszła niezwykłą metamorfozę. Dowodem są zdjęcia, które niedawno trafiły do sieci. Różnica między poprzednim, a nowym wizerunkiem jest niesamowita. Pani Maria widać, że również czuje się dużo pewniejsza siebie! Jak oceniacie jej przemianę?

Maria Stachurska o byciu babcią

Anna Lewandowska w tym roku urodziła drugą córkę, Laurę. Jej mama, Maria Stachurska bardzo wspiera córkę w każdym jej przedsięwzięciu, również w byciu mamą. Po urodzeniu Laury, jej babcia udzieliła krótkiego wywiadu do mediów, opowiadając o maleńkiej dziewczynce.

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi.

Relacje Anny Lewandowskiej i Marii Stachurskiej

Obie panie nie kryją, że łączy je wyjątkowo silna więź. Mama Lewandowskiej z zawodu jest kostiumografem i realizuje filmy dokumentalne. Anna jest bardzo wdzięczna mamie, że to zawsze ona wypychała ją do przodu, wierzyła w nią i trzymała kciuki. Często podkreśla, że swój sukces zawdzięcza właśnie jej.

To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii, zdroworozsądkowości. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości.

Maria Stachurska przeszła niesamowitą metamorfozę

Mama Anny Lewandowskiej zadebiutowała właśnie jako reżyserka. Stworzyła film pt. Położna, opowiadający o życiu położnej z Aushwitz, Stanisławy Leszczyńskiej. Aby wypromować film, zorganizowana została uroczysta konferencja prasowa, podczas której Maria Stachurska zaskoczyła wszystkich nowym lookiem. Dotychczasowe ciemne włosy zastąpiły te w wersji blond, odejmując jej co najmniej 15 lat. Zmieniła również oprawki okularów, które idealnie pasują do nowej fryzury.

Maria Stachurska przeszla metamorfoze
Fot. East News

Maria Stachurska przeszla metamorfoze
Fot. East News

Maria Stachurska przeszla metamorfoze
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

As you know, i often dont wear any makeup. I just don't have time for that. that's why sometimes you can see me in the natural version, sorry! Kids, home, work, errands..🙌 „Diamond Look is now my makeup base". The cream contains pearl micropigments and luminescin from mullein flowers. ✨Thats why wrinkles, imperfections and enlarged pores become LESS VISIBLE! DIAMOND LOOK @phlov_by_anna_lewandowska 💎 is more than a highlighter! It's a natural glow! ——— Pewnie zauważyliście, że często chodzę BEZ MAKIJAŻU . Zwyczajnie nie mam na to czasu🙈🙈dzieci, dom, praca, organizacja codzienności.. Niemniej w wersji natural czuję się najlepiej🤫🙌 Z resztą... sportowcy tak już mają😉 Już mnie trochę znacie i wiecie, że najbardziej cenie sobie proste i szybkie rozwiązania. ▫️Szybkie dania ▫️Szybkie treningi ▫️Szybkie spotkania ▫️Szybko działające kosmetyki🌱 💫Od niedawna moją bazą jest nowość Diamond Look @phlov_by_anna_lewandowska 💎 SOFT FOCUS ✨ – już piszę o co chodzi z efektem luminescencji? ☝️W kremie zawarte są perłowe mikropigmenty i luminescina z kwiatów dziewanny✨Dzięki nim zmarszczki, niedoskonałości i rozszerzone pory stają się MNIEJ WIDOCZNE!👌 ☝️Składnik wykorzystujący technologię luminescencji dodaje skórze naturalnego blasku i gwarantuje przepiękne rozświetlenie cery bez widocznych dużych brokatowych drobinek. Same widzicie, że DIAMOND LOOK💎 to coś więcej niż rozświetlacz! To produkt pielęgnacyjny nadający skórze naturalny blask🙌 i za to go kocham🤘 #morning #natural #naturalcosmetics #flow #phlov #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.