Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Ze świata urody

Małgorzata Socha zdradziła jak wraca do formy po ciąży!

Aktorka przyznaje, że po trzecim porodzie nie jest to łatwe!

Marta Cieplak 9 stycznia 2019 10:00
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha zaledwie cztery miesiące temu została mamą po raz trzeci, a już zachwyca piękną figurą. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia z imprezy sylwestrowej w Arłamowie, na której zaprezentowała się w długiej i dopasowanej sukni. Ale wygląda na to, że aktorka nie jest do końca zadowolona ze swojego ciała. Na Instagramie pojawił się bowiem wpis, w którym mama małego Stasia oznajmia, że zaczyna walkę o powrót do formy.

Małgorzata Socha i jej sposób na figurę po ciąży

Na zdjęciu, które Małgosia Socha zamieściła w internecie widać jak trzyma w dłoniach biały kombinezon sprawiający wrażenie o kilka numerów za małego, z dopiskiem „I... że ja niby mam w to wejść?”. Komentarz dotyczy oczywiście ubrania do zabiegu Icoone Laser, z którego korzysta aktorka. Co to takiego? To rodzaj masażu podciśnieniowego wykonywanego specjalnymi głowicami, które zasysają skórę, połączonego z  laserem działającym bezpośrednio na komórki tłuszczowe. I choć zabieg nie należy do przyjemnych i mogą pojawić się po nim siniaki, to jest uważany za jedną z najskuteczniejszych metod niwelowania cellulitu i modelowania sylwetki. 

Dieta Małgorzaty Sochy po porodzie

Pod tym samym zdjęciem aktorka napisała, że połączy dietę, ćwiczenia i zabiegi, by wrócić do formy. Nie zdradziła co to konkretnie za dieta, ale możemy przypuszczać, że będzie to ta sama, dzięki której schudła w 2017 roku aż 15 kilogramów! Co wtedy jadła? W wywiadzie dla magazynu Party wyznała: „Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem”.

Co i jak ćwiczy Małgosia Socha?

Ale dieta i zabiegi to nie wszystko. Aktorka przyznaje też, że ćwiczy. Możemy przypuszczać, że stosuje sprawdzony już model, czyli 2-3 godziny aktywności w tygodniu pod okiem trenerki (lub samodzielnie w domu) plus regularne, codzienne biegi po 5 km! Mamy nadzieję, że Małgosia podzieli się z fanami konkretami swojego treningu na Instagramie! Czekamy z niecierpliwością! 

 

Małgorzata Socha pokazała dzieci. Tak wyglądają Basia, Zosia i Staś Wiśniewscy
Fot. Instagram @malgorzatasocha

Tak aktorka spędza popołudnia w towarzystwie swoich pociech!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?