Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny eksperymentuje z włosami!

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Ksenia Krasko 29 kwietnia 2019 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze wygląda stylowo, i doskonale orientuje się zarówno w świecie mody, jak i trendach beauty. Uwielbia też eksperymenty urodowe, dlatego po raz kolejny zaskoczyła fanów (i nas) nową fryzurą!

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek

Chociaż prowadząca programu Projekt Lady przez lata była wierna długim pasmom, jakiś czas temu zdecydowała się na ostre cięcie i wybrała najmodniejszego w tym sezonie przedłużonego boba. Tym razem gwiazda pokazała, jak wygląda… w grzywce! I chociaż Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że nowa fryzura jest tylko chwilowa, ponieważ „każdy czasem musi mieć grzywkę”, pod zdjęciem, wrzuconym na jej Instagramie, zawrzało! Fani Perfekcyjnej Pani Domu nie ukrywają, że podoba im się jej nowy look: „Pani Małgosiu pięknie pani w grzywce💗💗”, „Pani Gosiu, bardzo ładnie byłoby Pani w grzywce :)”, „To peruka,czy naprawdę ma Pani grzywkę? Jeśli tak to SUPER”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Sunday folks😄 🦓🐖🐆 każdy czasem musi mieć grzywkę 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Musimy przyznać, że prawdziwa zmiana fryzury byłaby bardzo odważnym krokiem! A Tobie się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.