Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy! Widać ogromną różnicę!

Wygląda wyjątkowo!

Aleksandra Frankowska 23 listopada 2020 12:27
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie relacjonuje swoim fanom wszelkie zmiany, które zachodzą w jej życiu. Jeszcze niedawno obserwowaliśmy, jak wraca do fenomenalnej sylwetki po trzeciej ciąży. Teraz gwiazda TVN pochwaliła się, że zdjęła sztuczne rzęsy na rzecz naturalnych. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma świetną figurę po ciąży

Gwiazda na swoim Instagramie chętnie pokazywała jak ćwiczy i wraca do codziennych aktywności po urodzeniu synka Henryka. Chociaż w okresie ciąży sporo przytyła, do tematu pozbywania się nadmiernych kilogramów podeszła bardzo rozsądnie, a ćwiczenia zaczęła dopiero po okresie połogu. Teraz Rozenek może pochwalić się piękną sylwetką, której pozazdrościć mogłaby jej każda kobieta.

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Gwiazda, która wyjątkowo dba o swój wizerunek, postanowiła podzielić się z fanami informacją, że zdjęła sztuczne rzęsy, którym wierna była od kilku lat. Jak sama powiedziała, cieszy się z tej decyzji, ponieważ zaoszczędziło jej to sporo czasu, który przy małym dziecku jest wyjątkowo cenny. Ponadto, stawia teraz na naturalność, którą uwielbia jej mąż Radosław Majdan.

Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych a teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają Pysiula mówi, że mam oczy sarenki. Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii, bo mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal, pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór ! Jakie plusy Wy dostrzegacie? Bo mi już zaczyna brakować inwencji #bambieyes

Podoba Wam się w naturalnym wydaniu?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.