Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy! Widać ogromną różnicę!

Wygląda wyjątkowo!

Aleksandra Frankowska 23 listopada 2020 12:27
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie relacjonuje swoim fanom wszelkie zmiany, które zachodzą w jej życiu. Jeszcze niedawno obserwowaliśmy, jak wraca do fenomenalnej sylwetki po trzeciej ciąży. Teraz gwiazda TVN pochwaliła się, że zdjęła sztuczne rzęsy na rzecz naturalnych. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma świetną figurę po ciąży

Gwiazda na swoim Instagramie chętnie pokazywała jak ćwiczy i wraca do codziennych aktywności po urodzeniu synka Henryka. Chociaż w okresie ciąży sporo przytyła, do tematu pozbywania się nadmiernych kilogramów podeszła bardzo rozsądnie, a ćwiczenia zaczęła dopiero po okresie połogu. Teraz Rozenek może pochwalić się piękną sylwetką, której pozazdrościć mogłaby jej każda kobieta.

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Gwiazda, która wyjątkowo dba o swój wizerunek, postanowiła podzielić się z fanami informacją, że zdjęła sztuczne rzęsy, którym wierna była od kilku lat. Jak sama powiedziała, cieszy się z tej decyzji, ponieważ zaoszczędziło jej to sporo czasu, który przy małym dziecku jest wyjątkowo cenny. Ponadto, stawia teraz na naturalność, którą uwielbia jej mąż Radosław Majdan.

Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych a teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają Pysiula mówi, że mam oczy sarenki. Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii, bo mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal, pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór ! Jakie plusy Wy dostrzegacie? Bo mi już zaczyna brakować inwencji #bambieyes

Podoba Wam się w naturalnym wydaniu?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.