Malgorzata Rozenek kupila rower 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Małgorzata Rozenek wyznała, ile kilogramów chce schudnąć po ciąży!

Gwiazda ujawniła plan, jak zamierza to osiągnąć!

Aleksandra Frankowska 24 sierpnia 2020 14:30
Malgorzata Rozenek kupila rower 2020
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu została po raz trzeci mamą. Na świat przyszedł Henio, który stał się oczkiem w głowie gwiazdy i jej męża, Radosława Majdana. Rozenek nigdy nie ukrywała, że bycie w ciąży to w jej wypadku wzrost kilogramów. Niedawno poinformowała, że do zrzucenia zostało jej jeszcze trochę, ale nie chce osiągnąć tego w zatrważającym tempie. Wszystko robi z głową i przede wszystkim z pomocą personalnej trenerki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś świętujemy 2 miesiąc Henrysia 🥰 nasz kochany #dzidziuśmajdana 💙

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek chce schudnąć 8 kg po ciąży!

Małgorzata Rozenek, która ze swoją trenerką personalną spotyka się 3-4 razy w tygodniu, poinformowała, że zostało jej do zrzucenia jeszcze 8 nadprogramowych kilogramów. W social mediach chętnie dzieli się zdjęciami i filmami z ćwiczeń, motywując inne młode mamy do powrotu do dawnej sylwetki. Jej trenerka prowadzi gwiazdę już od 5 lat. Tym razem również pomaga jej wrócić do formy.

Wracamy na matę bez pośpiechu i presji. Małgosia karmi piersią, a to pozwala kobiecie spalać 300–500 kcal dziennie, co w połączeniu z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym powoduje szybszy powrót do formy. Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup.

Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży

Małgorzata Rozenek do ćwiczeń wróciła dopiero po 12 tygodniach od porodu, stosując się do zaleceń lekarzy i fizjoterapeutów. Gwiazda nie tylko ćwiczy w domu, ale uprawia również sporty na świeżym powietrzu. Chętnie jeździ na rowerze oraz na wrotkach, prezentując swoją kobiecą sylwetkę, która z dnia na dzień wygląda jeszcze piękniej! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.