Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek niczym muza Rembranta pozuje nago w wannie!

Odważne zdjęcie w klasycznym wnętrzu zachwyciło fanów!

Aleksandra Frankowska 1 września 2020 12:15
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek jest ostatnio bardzo rozchwytywaną osobą. Świeżo upieczona mama Henia odzyskuje obecnie figurę po ciąży i chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia na Instagramie, a jej konto wciąż obserwuje coraz więcej osób. Na najnowszym zdjęciu Rozenek pochwaliła się niezwykłym zdjęciem w wannie. Uwagę internautów przykuło niesamowite wnętrze!

Małgorzata Rozenek zaskakuje zdjęciem w wannie

Gwiazda, która już wielokrotnie zaskoczyła swoich fanów na Instagramie, ponownie pokazała, że wie, jak wzbudzić ich zainteresowanie. Na jej profilu pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, na którym Rozenek pozuje nago w wannie, która znajduje się w jednym z gdańskich hoteli.

Uwagę internautów przykuło ciemne wnętrze, a samo zdjęcie wygląda, jakby było namalowane. Wprost nie można oderwać od niego wzroku! Sama Rozenek również prezentuje się bardzo stylowo i kobieco!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Kobieta w kąpieli” 😉😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Fani zachwyceni nowym zdjęciem Rozenek

Małgorzata Rozenek słynie wśród fanów ze swojej szczerości i autentyczności. Jej zdjęcia budzą zarówno zachwyt, jak i kontrowersje. Na tym najnowszym obserwatorzy dopatrzyli się nawet nawiązania do obrazów samego Rembranta, dla którego muzą mogła by być Perfekcyjna Pani Domu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami na temat wnętrza, do którego idealnie pasuje osoba Małgorzaty Rozenek. Trzeba przyznać, że gwiazda wie, jak złapać idealny kadr! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W taką pogodę nie zapominamy o nakryciu głowy 😜☀️ miłego dnia 💚

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś świętujemy 2 miesiąc Henrysia 🥰 nasz kochany #dzidziuśmajdana 💙

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cóż to był za wieczór... magia... bajka... Wczoraj odbył się finał piątej edycji @projekt.lady.tvn wyjątkowy sezon, w którym moje prywatne szczęście mieszało się z światowym strachem. To wszystko sprawiło, że to był wyjątkowy czas. Dziewczyny - wyjątkowe, zadania szczególne, refleksja o wiele głębsza. Będzie mi brakować całej ekipy @goldenmediapolska z którą od lat tworzymy pracową rodzinę 😁 wspaniali @bartoszlabecki @gregthepiek i reszta ekipy myśli przede wszystkim o dziewczynach, o ich potrzebach, o ich dobru i właśnie dlatego są obdarzani zaufaniem które procentuje na ekranie. Wszyscy mamy poczucie uczestnictwa w czymś szczególnym. Niezwykłe @tatiana_empe @irenakaminskaradomska potrafią stworzyć atmosferę w której każdy daje z siebie wszystko, by zasłużyć na ich aprobatę, bo stały się dla nas niekwestionowanymi autorytetami. To będzie piękny sezon, bo dziewczęta które go tworzą są piękne nie tylko zewnętrznie, ale mają piękne serca ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.