Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek na zdjęciu pokazała jędrne pośladki

Mogła podziwiać je cała Warszawa!

Aleksandra Frankowska 29 września 2020 16:30
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Perfekcyjna Pani Domu uwielbia pozować do zdjęć i chętnie chwali się nowymi kadrami ze swojego życia na Instagramie. Ostatnio niemal każde jej zdjęcie budzi liczne kontrowersje. Na najnowszym z nich pozuje z całą Warszawą w tle, pokazując o wiele więcej niż dotychczas.

Małgorzata Rozenek pokazała pośladki

Najnowsze zdjęcie Rozenek pokazuje o wiele więcej, niż jej fani mogli dotychczas zobaczyć. Gwiazda, która walczyła o powrót do idealnej figury sprzed ciąży, chyba w końcu osiągnęła upragnione rezultaty. Żona Radosława Majdana pokazała zdjęcie na którym pręży jędrne pośladki, a ubrana jest jedynie w koszulę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowi na podbój świata? 😁 #letsdoit 💪

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek

Internauci zwrócili również uwagę na nowoczesne uczesanie gwiazdy, która na zdjęciu ma dwa zaplecione francuskie warkocze. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda doskonale – perfekcyjna figura i nowoczesne uczesanie sprawiają, że fani jeszcze bardziej komplementują Rozenek.

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi

Kariera Małgorzaty Rozenek rozkwita jeszcze bardziej po urodzeniu trzeciego dziecka. Już niedługo będzie można zobaczyć ją w najnowszym filmie Patryka Vegi, gdzie zagra jedną z głównych postaci. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się również zdjęcia z tatuażami na rękach. Fani spekulują, że to charakteryzacja do nowego filmu reżysera! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle się dzieje 😎 #sohappy 👻

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.