Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan znów zaskakuje!

Postanowiła jeszcze bardziej skrócić włosy!

Marta Cieplak 11 października 2019 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozene-Majdan wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie w nowej fryzurze! Widać na nim wyraźnie, że prezenterka zdecydowała się na krótkie cięcie. A efekt? Powalający!

Małgorzata Rozenek-Majdan w krótkich włosach

Małgosia od kilku miesięcy nosiła supermodnego long boba. Co jakiś czas zaskakiwała też fanów zmianą koloru lub długości, ale tylko za pomocą doczepianych włosów. Teraz jednak postanowiła zmienić coś w wyglądzie na stałe i zdecydowała się cięcie sięgające do brody. W takim klasycznym bobie wygląda doskonale!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#newhaircut @amadeovilcze mistrz✂️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Fani są zachwyceni tą metamorfozą. Zdjęcie polubiło już ponad 43 tysiące osób, a ponad 1000 zostawiło komentarze. I to jakie! „Wyglądasz przeeeeee pięknie. W krótszych wyglądasz naprawdę elegancko”, „Rewelacyjne strzyżenie”, „Mega”, „Lepiej. Fryz odmładza o 10 lat”, piszą fani.

Z tym ostatnim stwierdzeniem zgadza się także Radosław Majdan. Małgorzata wyznała bowiem, że  mąż „(...) mówi, że w tych krótkich wyglądam jak mała dziewczynka”.

Jak układa włosy Małgorzata Rozenek?

Takie pytanie zadała gwieździe jedna z fanek i Małgosia szybko na nie odpowiedziała. Okazało się, że to banalnie proste: „Głowa w dół i mocno szczotką, a później końcówki prostownicą. Olejki na końce i voila!” napisała. Przy dobry cięciu szybkie modelowanie rzeczywiście jest możliwe. A włosy prezenterce obcinał Amadeo Wilczewski #amadeovilcze, który na co dzień pracuje przy sesjach i kampaniach modowych. Mówi się, że ma wyjątkową rękę do perfekcyjnych cięć i to na zdjęciach Małgorzaty Rozenek widać doskonale!

A Ty w której fryzurze wolisz Małgosię?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunkissed 🌞 to będzie piękny dzień😁😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!