jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na szokującą metamorfozę!

Zobaczcie, jak zmieniła się na planie filmu Patryka Vegi!

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 12:30
jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo, że niedawno po raz trzeci została mamą, wcale nie zwalnia tempa. Pracowała już na planie programu Projekt Lady, zrobiła kilka kampanii, a teraz zagrała w filmie Patryka Vegi Miłość w czasach. I właśnie na potrzeby najnowszego projektu poddała się nietypowej charakteryzacji. Bo choć Małgosia znana jest z zamiłowania do nietypowych uczesań, to jednak to najnowsze zaskoczyło wszystkich!

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan gra w filmie Miłość w czasach zarazy Norę. O tej bohaterce wiemy na razie niewiele – tylko to, że nie jest zbyt szczęśliwa i lubi ostre, rockowe stylizacje. No i oczywiście szalone fryzury! Sami zobaczcie:

Poznajcie Norę. Ostatnio spędzamy razem dużo czasu. Jest dla mnie ważna, choć wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem. Może jeszcze będzie szczęśliwa..., napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod postem.

Okazuje się jednak, że taka fryzura z długimi, sięgającymi niemal pasa, warkoczykami nie jest wcale wygodna. Dlaczego? Są ono tak ciasno zaplecione i ciężkie, że... boli od nich skóra głowy! 

Gdybym mogła zmienić jedną rzecz, to już tym razem grałabym bez warkoczy, powiedziała na instastories.

A potem pokazała z jaką ulgą przyjęła ich zdejmowanie, a nawet zaprezentowała kosz na śmieci, pełen... doczepów, które miała na głowie w ramach charakteryzacji.

nowa-fryzura-Malgorzaty-Rozenek-Majdan-2020
Fot. Instagram@m_rozenek

wlosy-doczepy-rozenek
Fot. Instagram@m_rozenek

Robi wrażenie, prawda? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.