jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na szokującą metamorfozę!

Zobaczcie, jak zmieniła się na planie filmu Patryka Vegi!

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 12:30
jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo, że niedawno po raz trzeci została mamą, wcale nie zwalnia tempa. Pracowała już na planie programu Projekt Lady, zrobiła kilka kampanii, a teraz zagrała w filmie Patryka Vegi Miłość w czasach. I właśnie na potrzeby najnowszego projektu poddała się nietypowej charakteryzacji. Bo choć Małgosia znana jest z zamiłowania do nietypowych uczesań, to jednak to najnowsze zaskoczyło wszystkich!

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan gra w filmie Miłość w czasach zarazy Norę. O tej bohaterce wiemy na razie niewiele – tylko to, że nie jest zbyt szczęśliwa i lubi ostre, rockowe stylizacje. No i oczywiście szalone fryzury! Sami zobaczcie:

Poznajcie Norę. Ostatnio spędzamy razem dużo czasu. Jest dla mnie ważna, choć wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem. Może jeszcze będzie szczęśliwa..., napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod postem.

Okazuje się jednak, że taka fryzura z długimi, sięgającymi niemal pasa, warkoczykami nie jest wcale wygodna. Dlaczego? Są ono tak ciasno zaplecione i ciężkie, że... boli od nich skóra głowy! 

Gdybym mogła zmienić jedną rzecz, to już tym razem grałabym bez warkoczy, powiedziała na instastories.

A potem pokazała z jaką ulgą przyjęła ich zdejmowanie, a nawet zaprezentowała kosz na śmieci, pełen... doczepów, które miała na głowie w ramach charakteryzacji.

nowa-fryzura-Malgorzaty-Rozenek-Majdan-2020
Fot. Instagram@m_rozenek

wlosy-doczepy-rozenek
Fot. Instagram@m_rozenek

Robi wrażenie, prawda? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.