jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na szokującą metamorfozę!

Zobaczcie, jak zmieniła się na planie filmu Patryka Vegi!

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 12:30
jak-wgladala-Rozenek-Majdan-na-planie-filmu-Vegi
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo, że niedawno po raz trzeci została mamą, wcale nie zwalnia tempa. Pracowała już na planie programu Projekt Lady, zrobiła kilka kampanii, a teraz zagrała w filmie Patryka Vegi Miłość w czasach. I właśnie na potrzeby najnowszego projektu poddała się nietypowej charakteryzacji. Bo choć Małgosia znana jest z zamiłowania do nietypowych uczesań, to jednak to najnowsze zaskoczyło wszystkich!

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan gra w filmie Miłość w czasach zarazy Norę. O tej bohaterce wiemy na razie niewiele – tylko to, że nie jest zbyt szczęśliwa i lubi ostre, rockowe stylizacje. No i oczywiście szalone fryzury! Sami zobaczcie:

Poznajcie Norę. Ostatnio spędzamy razem dużo czasu. Jest dla mnie ważna, choć wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem. Może jeszcze będzie szczęśliwa..., napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod postem.

Okazuje się jednak, że taka fryzura z długimi, sięgającymi niemal pasa, warkoczykami nie jest wcale wygodna. Dlaczego? Są ono tak ciasno zaplecione i ciężkie, że... boli od nich skóra głowy! 

Gdybym mogła zmienić jedną rzecz, to już tym razem grałabym bez warkoczy, powiedziała na instastories.

A potem pokazała z jaką ulgą przyjęła ich zdejmowanie, a nawet zaprezentowała kosz na śmieci, pełen... doczepów, które miała na głowie w ramach charakteryzacji.

nowa-fryzura-Malgorzaty-Rozenek-Majdan-2020
Fot. Instagram@m_rozenek

wlosy-doczepy-rozenek
Fot. Instagram@m_rozenek

Robi wrażenie, prawda? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.