Małgorzata-Rozenek-Majdan-laminuje-rzesy-jaki-efekt?
Fot. Marlena Bielińska/Move
Ze świata urody

Małgorzata Rozenek-Majdan znów poprawiała swój wygląd!?

Tym razem już nie chodziło o usta

Redakcja VIVA! 15 lipca 2020 12:31
Małgorzata-Rozenek-Majdan-laminuje-rzesy-jaki-efekt?
Fot. Marlena Bielińska/Move

Kilka dni pod zdjęciem na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpętała się mała burza. O co poszło? Fanki dopatrzyły się, że gwiazda prawdopodobnie powiększyła sobie usta niespełna miesiąc po porodzie. Teraz mama Henia opublikowała kolejną fotografię tuż po wizycie w salonie piękności. Co ulepszyła tym razem?

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na laminowanie rzęs

Tym razem sprawa nie jest tak kontrowersyjna, bo chodzi o... laminowanie rzęs. Co to takiego? To zabieg zaliczany do kategorii leczniczych, bo włoski są nasycane keratyną. Jednym z elementów laminowania, nazywanego inaczej keratynowego liftingu rzęs, jest także nanoszenie na włoski ciemnego pigmentu, który farbuje nawet odbarwione od słońca końcówki rzęs. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. A do tego fantastycznie podkręcone! Co ważne, po takim zabiegu rzęsy są chronione przed szkodliwym działaniem kosmetyków (do makijażu i demakijażu), promieni UV, a także wilgoci. Dla najlepszego efektu laminowanie należy powtarzać co 7-8 tygodni. Co sądzi o laminowaniu Małgorzata Rozenek-Majdan?

jestem zachwycona na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny😁 to dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ wyrwałam się dziś do @no_i_pieknie__ 💅💆‍♀️💄🧚‍♀️ na zabieg laminowania rzęs 😍 jestem zachwycona 🥰 na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny😁 to dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać 😁 a że miałam tylko półtorej godziny to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami z @no_i_pieknie__ meni i pedi 💁‍♀️😜😁👍 lakierem z mojej kolekcji dla @nailacuv nr 379 💅 dla każdej z Was na hasło MRM15 macie 15% rabatu na wszystkie usługi w @no_i_pieknie__ 🧚‍♀️☀️ bo jesteś tego warta... ❤️😘😁😜 cudownego dnia 😘 a teraz wracam do Henryczka #dzidziuśmajdana mam nadzieje, że mu się spodobam 😉😂😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Musimy przyznać, że efekt laminowania wygląda rzeczywiście fantastycznie. Małgosia pokazała wersję z efektem bez tuszu oraz z pomalowanymi rzęsami i wersja naturalna skradła serce jej fanek:

Wyglądasz dużo ładniej w naturalnych rzęskach 😁❤️

Piękna mama  delikatnie i z klasą 😍

Pięknie Pani wygląda 

My też bardzo polecamy ten zabieg, podobnie jak laminację brwi. Jeśli jeszcze masz czas przed urlopem na wizytę w salonie, to koniecznie wypróbuj je przed wyjazdem! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…