Metamorfoza żony Radosława Majdana wywołała zachwyt fanów!

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 16:56

Ta metamorfoza zaszokowała nie tylko sympatyków Małgorzaty Rozenek-Majdan, lecz także media! Żona Radosława Majdana zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, które dokumentują przemianę jej wizerunku na potrzeby koncertu Guns'n'Roses, który odbył się wczoraj w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach i warkoczu

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na tę okazję rockową stylizację, która idealnie wpasowała się w charakter imprezy: krótki top, podkreślający jej wydatny biust, seksowne szorty oraz ramoneska nadały wyglądowi gwiazdy niezbędnego pazura. Całość została uzupełniona masywną srebrną biżuterią oraz torebką w odpowiednim kolorze. 

Żona Radosława Majdana zaprezentowała także nową fryzurę: jej włosy splecione zostały w dwa grube warkocze oraz pojawiły się na nich różowe, mocne refleksy. Za metamorfozę prezenterki odpowiada Kajetan Góra, jej zaufany fryzjer i przyjaciel, za dobór elementów stylizacji Kamila Brudzyńska, zaś całości dopełnił zjawiskowy makijaż autorstwa Beaty Milczarek.

Jak oceniasz Małgorzatę Rozenek-Majdan w takiej odsłonie? Fani gwiazdy nie kryją zachwytu i podkreślają, że dzięki metamorfozie pokazała się z zupełnie innej, bardziej drapieżnej strony!  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji koncertu Guns'n'Roses w Polsce zmieniła fryzurę. Zdecydowała się m.in. na dwa grube warkocze i przefarbowanie włosów!

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
2/5

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na rockową, drapieżną stylizację i... odcienie różu na głowie.

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Copyright @Instagram @r_majdan
3/5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan założyli także koszulki Guns'n'Roses.

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/5

Małgorzata Rozenek-Majdan na koncert Guns'n'Roses założyła rockową skórzaną ramoneskę.

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
5/5

Za metamorfozę Małgorzaty Rozenek-Majdan odpowiedzialny był stylista fryzur Kajetan Góra.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.