METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach na koncercie Guns N’ Roses!

Metamorfoza żony Radosława Majdana wywołała zachwyt fanów!

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 16:56

Ta metamorfoza zaszokowała nie tylko sympatyków Małgorzaty Rozenek-Majdan, lecz także media! Żona Radosława Majdana zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, które dokumentują przemianę jej wizerunku na potrzeby koncertu Guns'n'Roses, który odbył się wczoraj w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach i warkoczu

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na tę okazję rockową stylizację, która idealnie wpasowała się w charakter imprezy: krótki top, podkreślający jej wydatny biust, seksowne szorty oraz ramoneska nadały wyglądowi gwiazdy niezbędnego pazura. Całość została uzupełniona masywną srebrną biżuterią oraz torebką w odpowiednim kolorze. 

Żona Radosława Majdana zaprezentowała także nową fryzurę: jej włosy splecione zostały w dwa grube warkocze oraz pojawiły się na nich różowe, mocne refleksy. Za metamorfozę prezenterki odpowiada Kajetan Góra, jej zaufany fryzjer i przyjaciel, za dobór elementów stylizacji Kamila Brudzyńska, zaś całości dopełnił zjawiskowy makijaż autorstwa Beaty Milczarek.

Jak oceniasz Małgorzatę Rozenek-Majdan w takiej odsłonie? Fani gwiazdy nie kryją zachwytu i podkreślają, że dzięki metamorfozie pokazała się z zupełnie innej, bardziej drapieżnej strony!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!