Malgorzata-Rozenek-Majdan-powiekszyla-usta?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan powiększyła usta miesiąc po porodzie?

Fanki nie mają wątpliwości, że nie są naturalne!

Redakcja VIVA! 13 lipca 2020 12:15
Malgorzata-Rozenek-Majdan-powiekszyla-usta?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudzała ogromne emocje, ale to, co dzieje się po narodzinach małego Henia, to istne szaleństwo! Media, ale i fani, śledzą każdy krok gwiazdy TVN i studiują każde zdjęcie, które młoda mama publikuje w internecie. A tych nie brakuje! Jednak jedno z nich wzbudziło dużo więcej kontrowersji niż pozostałe – chodzi o fotografię z planu nowego sezonu Projekt Lady. Fanki dopatrzyły się na nim, że żona Radosława Majdana powiększyła sobie usta zaledwie miesiąc od porodu!

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan powiększyła sobie usta?

Zdjęcie pochodzi z planu, a konkretnie z charakteryzatorni, gdzie gwiazda przygotowywana jest do nagrań.

„Kolejny dzień na planie @projekt.lady.tvn 😁 uwielbiam ten program. Zawsze mam poczucie uczestnictwa w czymś ważnym i wartościowym, a ta edycja będzie wyjątkowa 😁 ale lubię swoją pracę z jeszcze jednego powodu, codziennie mam przyjemność oddawać się w profesjonalne ręce mojego beauty teamu @beatamilczarekmakeup ❤️@amadeovilcze💙 @sylwia.habdas 💜@kamabrudzynska 💛 tylko oni potrafią zrobić ze mnie, najlepszą wersję mnie 👍😜” napisała pod fotografią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejny dzień na planie @projekt.lady.tvn 😁 uwielbiam ten program. Zawsze mam poczucie uczestnictwa w czymś ważnym i wartościowym, a ta edycja będzie wyjątkowa 😁 ale lubię swoją prace z jeszcze jednego powodu, codziennie mam przyjemność oddawać się w profesjonalne ręce mojego beauty teamu @beatamilczarekmakeup ❤️@amadeovilcze💙 @sylwia.habdas 💜@kamabrudzynska 💛 tylko oni potrafią zrobić ze mnie, najlepszą wersję mnie 👍😜 a że pracujemy ze sobą od lat, to jeszcze świetnie się przy tym bawimy 😁 żyć nie umierać💁‍♀️😜😁❤️ Wam życzę mniej pracowitej, ale równie przyjemnej soboty 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

I rzeczywiście widać jak jest przygotowana do pracy na planie przez zaprzyjaźnionego fryzjera. Nie wiemy czy makijaż został wykonany wcześniej, czy nie, choć Małgosia wygląda na delikatnie umalowaną. Uwagę fanek zwrócił jednak jeden szczegół, a mianowicie usta gwiazdy. 

Dramat te wary..., piszą fani w komentarzach.

Pod zdjęciem rozwinęła się nawet dyskusja czy powiększa się wargi, bo jedna z fanek myślała, że to botoks. Na szczęście inne panie szybko uświadomiły ją, że taki zabieg wykonuje się tylko kwasem hialuronowym. Botoks bowiem paraliżuje mięśnie i stosuje się go do niwelowania zmarszczek, m.in. na czole i wokół oczu. 

Oj już dajcie spokój z tym botoksem czy kwasem, zrobiła ok czuje sie z tym dobrze ok. Ja też chce isc zrobić bluzie na czole wszystko dla ludzi jak można czemu nie, napisała inna.

Jak widać ten temat wzbudza wielkie zainteresowanie i kontrowersje. Mimo to, większość komentarzy jest pozytywna i fanki zachwycają się wyglądem gwiazdy, a nawet dopytują o kolor szminki, której użyto do zdjęć. Niestety Małgorzata Rozenek-Majdan nie skomentowała żadnej wypowiedzi dotyczącej ust – ani pozytywnej, ani negatywnej. Dlatego nie wiemy, czy faktycznie lekko powiększyła wargi czy to tylko efekt odbicia światła i umiejętnie wykonanego makijażu. A Wam jak się wydaje? Poniżej kilka starszych zdjęć gwiazdy dla porównania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#newhaircolor #ciemnocorazciemniej @sylwia.habdas love u ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.