Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda jej figura niecały miesiąc po porodzie!

Prezenterka chudnie w oczach!

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2020 12:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Zobaczcie zdjęcie! Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem długo starali się o dziecko. W ubiegłym roku para podzieliła się niesamowitą nowiną, że już niebawem zostaną rodzicami. Prowadząca Project Lady urodziła synka 10 czerwca, a uroczymi zdjęciami z Heniem na bieżąco dzieli się na Instagramie. Mimo natłoku obowiązków domowych, młoda mama postanowiła wybrać się na wybory i w social mediach umieściła fotografię z tego wydarzenia. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na figurę Małgosi, która kilka tygodni po urodzeniu prezentuje się niesamowicie. Koniecznie zobaczcie, jak kwitnąco wygląd Rozenek!

Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie - jak wygląda?

Małgosia postawiła na modny, fioletowy komplet składający się z marynarki oraz eleganckich szortów. Stylizację przełamała szarym, luźnym T-shirtem oraz sportowymi butami. Widać, że młoda mama w ekspresowym tempie wraca do formy sprzed ciąży. Macierzyństwo jej służy, co słusznie zauważyli w komentarzach jej fani:

Ale pani ładnie wygląda. Odmłodził panią Henio.

Wygląda Pani jeszcze piękniej i młodziej niż przed ciążą.

Pani Małgosiu to grzech tak wyglądać chwilę po porodzie

Koniecznie zobaczcie zdjęcie Małgosi Rozenek-Majdan. Możliwe, że już niebawem młoda mama zdradzi, jaki jest sekret tak szybkiego powrotu do formy. My czekamy z niecierpliwością na szczegóły! Na razie gwiazda zdradziła, że wróciła pełną parą na plan Project Lady, jak wyznała na Instagramie: ,,na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała". Jednak jak się okazuje, młoda mama świetnie się czuje i nie zwalnia tempa!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.