Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda jej figura niecały miesiąc po porodzie!

Prezenterka chudnie w oczach!

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2020 12:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Zobaczcie zdjęcie! Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem długo starali się o dziecko. W ubiegłym roku para podzieliła się niesamowitą nowiną, że już niebawem zostaną rodzicami. Prowadząca Project Lady urodziła synka 10 czerwca, a uroczymi zdjęciami z Heniem na bieżąco dzieli się na Instagramie. Mimo natłoku obowiązków domowych, młoda mama postanowiła wybrać się na wybory i w social mediach umieściła fotografię z tego wydarzenia. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na figurę Małgosi, która kilka tygodni po urodzeniu prezentuje się niesamowicie. Koniecznie zobaczcie, jak kwitnąco wygląd Rozenek!

Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie - jak wygląda?

Małgosia postawiła na modny, fioletowy komplet składający się z marynarki oraz eleganckich szortów. Stylizację przełamała szarym, luźnym T-shirtem oraz sportowymi butami. Widać, że młoda mama w ekspresowym tempie wraca do formy sprzed ciąży. Macierzyństwo jej służy, co słusznie zauważyli w komentarzach jej fani:

Ale pani ładnie wygląda. Odmłodził panią Henio.

Wygląda Pani jeszcze piękniej i młodziej niż przed ciążą.

Pani Małgosiu to grzech tak wyglądać chwilę po porodzie

Koniecznie zobaczcie zdjęcie Małgosi Rozenek-Majdan. Możliwe, że już niebawem młoda mama zdradzi, jaki jest sekret tak szybkiego powrotu do formy. My czekamy z niecierpliwością na szczegóły! Na razie gwiazda zdradziła, że wróciła pełną parą na plan Project Lady, jak wyznała na Instagramie: ,,na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała". Jednak jak się okazuje, młoda mama świetnie się czuje i nie zwalnia tempa!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.