Zobaczcie jej najnowszą fryzurę!

Marta Cieplak 8 sierpnia 2018 14:30

Trzy lata temu Kendall Jenner wrzuciła na Instagram zdjęcie z ułożonymi w kształt serc włosami. Ta fotka pobiła rekord polubień na Instagramie – było ich kilka milionów! Motyw ten przypomniała właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan, która do niemal identycznego zdjęcia pozowała w atelier fryzjerskim Kajetana Góry. Trzeba przyznać, że zarówno włosy jak i figura gwiazdy prezentują się zjawiskowo. Jak na razie post ma ponad 60 tysięcy polubień i prawie 700 komentarzy. A pewnie będzie więcej, Fani nazywają Małgosię polską Kendall Jenner. A Wam jak się podoba? 

1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram@m_rozenek
1/4

Małgorzata Rozenek-Majdan ma tak długie włosy, że może z nich układać wzory! Ten jest inspirowany słynnym już zdjęciem Kendall Jenner.

2/4
Kendall Jenner
Copyright @Instagram@kendalljenner
2/4

Motyw serca z włosów w oryginale, czyli Kendall Jenner w roli głównej.

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram@m_rozenek
3/4

Malgosia Rozenek-Majdan zrobiła też zdjęcie całej sylwetki, które wygląda spektakularnie! Sukienkę ma czarną...

4/4
Kendall Jenner
Copyright @Instagram@kendalljenner
4/4

... a Kendall w białej!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.