Zobaczcie jej najnowszą fryzurę!

Marta Cieplak 8 sierpnia 2018 14:30

Trzy lata temu Kendall Jenner wrzuciła na Instagram zdjęcie z ułożonymi w kształt serc włosami. Ta fotka pobiła rekord polubień na Instagramie – było ich kilka milionów! Motyw ten przypomniała właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan, która do niemal identycznego zdjęcia pozowała w atelier fryzjerskim Kajetana Góry. Trzeba przyznać, że zarówno włosy jak i figura gwiazdy prezentują się zjawiskowo. Jak na razie post ma ponad 60 tysięcy polubień i prawie 700 komentarzy. A pewnie będzie więcej, Fani nazywają Małgosię polską Kendall Jenner. A Wam jak się podoba? 

1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram@m_rozenek
1/4

Małgorzata Rozenek-Majdan ma tak długie włosy, że może z nich układać wzory! Ten jest inspirowany słynnym już zdjęciem Kendall Jenner.

2/4
Kendall Jenner
Copyright @Instagram@kendalljenner
2/4

Motyw serca z włosów w oryginale, czyli Kendall Jenner w roli głównej.

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram@m_rozenek
3/4

Malgosia Rozenek-Majdan zrobiła też zdjęcie całej sylwetki, które wygląda spektakularnie! Sukienkę ma czarną...

4/4
Kendall Jenner
Copyright @Instagram@kendalljenner
4/4

... a Kendall w białej!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?