Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, że ma do siebie duży dystans!

Odniosła się do wielkości swojego biustu i zdradziła pewien szczegół...

Redakcja VIVA! 8 lutego 2021 13:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan nadal bawi się z rodziną na wakacjach w upalnym Meksyku, a tymczasem w Polsce trwa promocja jej najnowszego programu Rozenek cudnie chudnie, który miał premierę 1 lutego 2021. Podczas tej produkcji możemy obserwować drogę gwiazdy do powrotu do formy po ciąży. Jest w nim niezwykle szczera i zdradza tym samym sporo szczegółów ze swojego życia. Jeden jest szczególnie interesujący!

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim biuście

Program Rozenek cudnie chudnie pokazuje krok po kroku jak wyglądał proces jej chudnięcia, w tym spotkania z trenerką i dietetyczką. Podczas jednego z nich gwiazda wyznała z rozbrajającą szczerością, jak wyglądała jej dieta, gdy Henio był jeszcze w jej brzuchu:

Zaczynałam dzień od bułeczek z czekoladą. Na początku jadłam dwie, pod koniec ciąży sześć. Nie jestem z tego dumna, ale wspominam to bardzo dobrze.

Efekt był taki, że Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła aż 28 kilogramów! Ale specjalnie się tym nie przejmowała, bo i tak wyglądała świetnie. Zarówno tuż przed jak i tuż po porodzie:

Po narodzinach malucha mimo wszystko postanowiła jak najszybciej, ale też mądrze, wrócić do swojej dawnej wagi. Jednak aby to zrobić, musiała się regularnie ważyć na specjalistycznej wadze, która pokazuje bardzo dokładny skład ciała. I zrobiła to przed kamerami. W dodatku w swoim stylu, pokazując jak wielki ma dystans do siebie:

To powie całą prawdę o mnie. Wykazuje to też zawartość silikonu?, spytała dietetyczkę.

W ten właśnie sposób potwierdziła to, że miała powiększany biust. Nigdy wcześniej się do tego oficjalnie nie przyznała, choć w 2017 roku mówiła o tym, że wspiera kobiety, które decydują się na taki zabieg. Naszym zdaniem to świetnie, że podchodzi do tej kwestii na luzie. A ten rozmiar idealnie jej pasuje!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?