Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na wyjątkowo osobiste wyznanie!

Co powiedziała na temat swojej ciąży?

Redakcja VIVA! 11 stycznia 2020 18:31
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan, przechodzi obecnie jeden z najważniejszych etapów w jej życiu. Po raz kolejny zostanie mamą, na tę chwilę razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem czekali naprawdę długo. Dzięki wytrwałości, oczekują obecnie na nowego członka rodziny. Prezenterka wygląda naprawdę promiennie, widać że czuje się dobrze i jest bardzo szczęśliwa. Jej ciążowe stylizacje robią wrażenie, żyje aktywnie, chętnie podróżuje i angażuje się w społeczne akcje dotyczące in vitro. Nic zatem dziwnego, że na jej profilu na instagramie pojawiają się bardzo piękne rodzinne zdjęcia, które dokumentują na bieżąco życie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda i czuje się w ciąży?

Gwiazda nosi się w jasnych kolorach, jej stylizacje są optymistyczne i bardzo kobiece. Co ciekawe jej mąż bardzo często ubiera się w podobne outfity, sugerując że to ich wspólny czas i razem przechodzą ciążę w każdym aspekcie. W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała piękne zdjęcie, pod którym znalazł się wyjątkowo osobisty komentarz, sugerujący że odczuwa już pierwsze ruchy dziecka.

Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... ten moment w którym po raz pierwszy czujesz ruchy swojego długo oczekiwanego dziecka. Przepełnia nas wdzięczność, wzruszenie ogromne. Pozdrawiam wszystkie mamusie w 2020, tatusiów też, jesteśmy ogromnymi szczęściarzami.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.