Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Rozenek–Majdan została twarzą popularnej marki kosmetycznej!

Będziecie zaskoczeni!

Aleksandra Charzewska 16 sierpnia 2018 16:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek–Majdan jest aktualnie najbardziej rozchwytywaną gwiazdą polskiego show-biznesu, a wszystko czego dotknie natychmiast zamienia w złoto. Nic więc dziwnego, że kolejne duże koncerny na polskim rynku chcą ją angażować w różne projekty. Tym razem Małgorzata została twarzą marki kosmetycznej. Jakiej? 

Małgorzata Rozenek została ambasadorką popularnej marki kosmetycznej 

Tym razem powszechnie znana w Polsce marka kosmetyczna Avon zaprosiła Małgorzatę do współpracy. Rozenek–Majdan będzie więc obok Małgorzaty Kożuchowskiej kolejną twarzą firmy Avon. Pierwszy katalog z nową ambasadorką na okładce pojawi się już we wrześniu. 

,,Jestem przeszczęśliwa, że zostałam Ambasadorką marki AVON i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła się tym pochwalić [...] Kosmetyki AVON pamiętam i lubię od zawsze. Pierwsze błyszczyki, które kupowałam jeszcze jako nastolatka, były właśnie od AVON, dlatego darzę tę markę ogromnym sentymentem. Jestem również dumna, że zostałam Ambasadorką firmy, która realnie pomaga kobietom, dbając o ich niezależność, zdrowie i bezpieczeństwo. Całym sercem wspieram kampanię AVON Kontra Rak Piersi i AVON Kontra Przemoc i wierzę, że dzięki naszym wspólnym działaniom pomożemy wielu kobietom'', mówi Małgorzata Rozenek–Majdan.

Nie da się ukryć, że Perfekcyjna to mądry ruch marketingowy, który na pewno przyniesie firmie ogromne zyski. Lubicie kosmetyki tej marki?  

Małgorzata Rozenek-Majdan dla Avon
Fot. Materiały prasowe Avon

Małgorzata Rozenek NEW, sesja VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.