ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Rozenek–Majdan została twarzą popularnej marki kosmetycznej!

Będziecie zaskoczeni!

Aleksandra Charzewska 16 sierpnia 2018 16:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek–Majdan jest aktualnie najbardziej rozchwytywaną gwiazdą polskiego show-biznesu, a wszystko czego dotknie natychmiast zamienia w złoto. Nic więc dziwnego, że kolejne duże koncerny na polskim rynku chcą ją angażować w różne projekty. Tym razem Małgorzata została twarzą marki kosmetycznej. Jakiej? 

Małgorzata Rozenek została ambasadorką popularnej marki kosmetycznej 

Tym razem powszechnie znana w Polsce marka kosmetyczna Avon zaprosiła Małgorzatę do współpracy. Rozenek–Majdan będzie więc obok Małgorzaty Kożuchowskiej kolejną twarzą firmy Avon. Pierwszy katalog z nową ambasadorką na okładce pojawi się już we wrześniu. 

,,Jestem przeszczęśliwa, że zostałam Ambasadorką marki AVON i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła się tym pochwalić [...] Kosmetyki AVON pamiętam i lubię od zawsze. Pierwsze błyszczyki, które kupowałam jeszcze jako nastolatka, były właśnie od AVON, dlatego darzę tę markę ogromnym sentymentem. Jestem również dumna, że zostałam Ambasadorką firmy, która realnie pomaga kobietom, dbając o ich niezależność, zdrowie i bezpieczeństwo. Całym sercem wspieram kampanię AVON Kontra Rak Piersi i AVON Kontra Przemoc i wierzę, że dzięki naszym wspólnym działaniom pomożemy wielu kobietom'', mówi Małgorzata Rozenek–Majdan.

Nie da się ukryć, że Perfekcyjna to mądry ruch marketingowy, który na pewno przyniesie firmie ogromne zyski. Lubicie kosmetyki tej marki?  

Małgorzata Rozenek-Majdan dla Avon
Fot. Materiały prasowe Avon

Małgorzata Rozenek NEW, sesja VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!