Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Ostrowska przeszła spektakularną metamorfozę! Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Już 40 lat na scenie!

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2021 17:31
Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Była wielką gwiazdą lat 80. Jej głos zachwycał nie tylko wielkich amatorów polskiego rocka, ale również masową publiczność. Nadal jest rozpoznawalna i uwielbiana, a poza tym słynnie z wielkiej zaradności i szerokiego wachlarza talentów, śpiew to tylko jeden z nich. Lata 80. to bardzo aktywny czas dla polskiej muzyki, na polskiej scenie pojawiły się zespoły, które dziś uważane są za legendy. W czołówce najpopularniejszych grup zdecydowanie jest Lombard, pamiętacie utwory Szklana pogoda czy Gołębi puch.  Małgorzata Ostrowska była nie tylko niesamowitą artystką, ale również wielką osobowością sceniczną. Spora grupa polskich wokalistek ceniła ją za energię, profesjonalizm i odwagę podczas występów. Artystka w zespole Lombard występowała przez prawie 20 lat. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Wydała wtedy album Alchemia. Później nagrała jeszcze sześć innych płyt. Ostatni krążek – Na świecie nie ma pustych miejsc – ukazał się w 2019 roku i jest dedykowany jej zmarłemu przyjacielowi, wieloletniemu menadżerowi – Piotrowi Niewiarowskiemu.

Małgorzata Ostrowska nie ma już krótkich włosów, przeszła metamorfozę w 2021

Słynęła zazwyczaj z krótkich blond włosów. To ta fryzura była dla niej najbardziej charakterystyczna. Jej ostry głos idealnie komponował się z wizerunkiem. Kto by pomyślał, że zmieni fryzurę w 2021 roku? Zobaczcie jak znana wokalistka wygląda po przemianie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!