Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Ostrowska przeszła spektakularną metamorfozę! Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Już 40 lat na scenie!

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2021 17:31
Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Była wielką gwiazdą lat 80. Jej głos zachwycał nie tylko wielkich amatorów polskiego rocka, ale również masową publiczność. Nadal jest rozpoznawalna i uwielbiana, a poza tym słynnie z wielkiej zaradności i szerokiego wachlarza talentów, śpiew to tylko jeden z nich. Lata 80. to bardzo aktywny czas dla polskiej muzyki, na polskiej scenie pojawiły się zespoły, które dziś uważane są za legendy. W czołówce najpopularniejszych grup zdecydowanie jest Lombard, pamiętacie utwory Szklana pogoda czy Gołębi puch.  Małgorzata Ostrowska była nie tylko niesamowitą artystką, ale również wielką osobowością sceniczną. Spora grupa polskich wokalistek ceniła ją za energię, profesjonalizm i odwagę podczas występów. Artystka w zespole Lombard występowała przez prawie 20 lat. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Wydała wtedy album Alchemia. Później nagrała jeszcze sześć innych płyt. Ostatni krążek – Na świecie nie ma pustych miejsc – ukazał się w 2019 roku i jest dedykowany jej zmarłemu przyjacielowi, wieloletniemu menadżerowi – Piotrowi Niewiarowskiemu.

Małgorzata Ostrowska nie ma już krótkich włosów, przeszła metamorfozę w 2021

Słynęła zazwyczaj z krótkich blond włosów. To ta fryzura była dla niej najbardziej charakterystyczna. Jej ostry głos idealnie komponował się z wizerunkiem. Kto by pomyślał, że zmieni fryzurę w 2021 roku? Zobaczcie jak znana wokalistka wygląda po przemianie? 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.