Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Takiego koloru włosów się nie spodziewaliśmy!

Marta Cieplak 28 stycznia 2019 15:28
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram i... zszokowała fanów! Zamiast klasycznego blondu i krótkich włosów, jej followersi zobaczyli gwiazdę wystylizowaną na lata 20. Do tego w rudej peruce!

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to zdjęcie z planu filmowego, bo aktorka ma także stylizację nawiązującą do minionej epoki. Jednak po hashtagach można się domyślić, że fotka została zrobiona na przyjęciu urodzinowym dr Karmowskiego (z kliniki Medicus Clinic). Motyw przewodni wieczoru to Wielki Gatsby!

Pod zdjęciem Małgorzaty Kożuchowskiej fani rozpływają się w zachwytach: „Jak zwykle piękna”, „Wow ale ładnie!”, „Piękna w każdym wydaniu”, „Prześlicznie”, „Mega!”. A Wam jak się podoba? Wolicie Małgosię w stylu retro czy współczesnym? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Party time! @dr_karmowski.official #happybirthday #graetgatsby #lata20 #friends #fun #positivevibes #music#dance

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.