Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Takiego koloru włosów się nie spodziewaliśmy!

Marta Cieplak 28 stycznia 2019 15:28
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram i... zszokowała fanów! Zamiast klasycznego blondu i krótkich włosów, jej followersi zobaczyli gwiazdę wystylizowaną na lata 20. Do tego w rudej peruce!

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to zdjęcie z planu filmowego, bo aktorka ma także stylizację nawiązującą do minionej epoki. Jednak po hashtagach można się domyślić, że fotka została zrobiona na przyjęciu urodzinowym dr Karmowskiego (z kliniki Medicus Clinic). Motyw przewodni wieczoru to Wielki Gatsby!

Pod zdjęciem Małgorzaty Kożuchowskiej fani rozpływają się w zachwytach: „Jak zwykle piękna”, „Wow ale ładnie!”, „Piękna w każdym wydaniu”, „Prześlicznie”, „Mega!”. A Wam jak się podoba? Wolicie Małgosię w stylu retro czy współczesnym? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Party time! @dr_karmowski.official #happybirthday #graetgatsby #lata20 #friends #fun #positivevibes #music#dance

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?